iOS 12 Public Beta 2 Yayınlandı

0
78
iOS 12 Public Beta 2

iOS 12 işletim sistemi için yavaş yavaş bir beta düzeni oluşturmaya başlayan Apple, en geç 2 haftaya bir yeni bir güncelleme yayınlamaya başladı. Markanın daha önce geliştiriciler için 3 sürüm yayınladığını gördük. Geliştiriciler için yayınlanan yeni beta sürümlerinin hemen ardından ise iOS 12 Public Beta 2 sürümü yayına girdi.

Geliştiriciler için yayınlanan beta 3 sürümünün herkese açık versiyonu olarak gösterebileceğimiz iOS 12 Public Beta 2 sürümünde de bazı yenilikler söz konusu. Tabii ki genel olarak kararlılık düzenlemeleri için geldiğini söyleyebileceğimiz yeni beta sürümünün, değişikliklerine bakalım.

Ayrıca bakınız: iOS 12 Rehberi

iOS 12 Public Beta 2 Neler Getirdi?

Yeni beta sürümüyle beraber geliştirici sürümüne olduğu gibi haritalar yenilendi. Haritalar kısmından yapılan değişikliğin dışında, haritalara birçok yeni bölge eklemesi de yapıldı. Bunun dışında sunulan yeniliklerden bir diğeri ise yeni bildirim merkezi özellikleri oldu. Bildirim merkezini düzenleyen ve iPad için biraz daha kullanışlı hale getiren güncelleme, yine iPad için sesli notlar uygulamalarını da değiştiriyor.

iOS 12 Public Beta 1

Tüm bu değişiklikler iOS 12 Public Beta 2 sürümünü daha kullanışlı hale getiriyor. Bunun dışında GPS hatalarının da giderildiğini ekleyelim. Daha önce yayınlanan beta sürümlerinde bazı GPS sorunları öne çıkmış ve Apple bunun için düzenleme yapılacağını zaten açıklamıştı.

Yine bil ve genel kullanım konusunda da belli ayarların ve düzenlemelerin yapıldığı görülen yeni beta sürümünün, beta kaydı olan tüm kullanıcılara sunulduğunu da ekleyelim. iOS 12 Public Beta 2 ile ilgili gelişmeler şimdilik bu şekilde. Beta sürümünün denemesinden sonra yeni özellikler ortaya çıkarsa, paylaşım yapmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Yeni iPhone Modelleri Yeni Renk Seçenekleriyle Geliyor

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here