iOS 12 Ne Zaman Tanıtılacak?

0
55
WWDC 2018

iOS 11 için şu an üçüncü büyük güncelleme üzerinde çalışılıyor. Geçene sene olduğu gibi bu sene de iOS 11 için yayınlanan 3.büyük güncellemenin sonrasında ise yeni iOS sürümünün konuşulmaya başlanacağı düşünülüyor. iOS 12 sürümünün, sadece böyle değerlendirdiğimiz zaman bile yaklaştığını net bir şekilde söylemek mümkün. Hatta yavaş yavaş yeni işletim sisteminin ne zaman tanıtılacağı konusunda da bilgiler elde edilmeye başlandı. Yeni gelen bilgilere ve tanıtım tarihine geçelim.

iOS 12 İçin Yeni Bilgiler

Apple’ın yazılımlarının tanıtıldığı etkinlik olarak bilinen WWDC etkinliği, bu sene de iOS sürümünün ortaya çıktığı etkinlik olacak. WWDC 2018 etkinliğiyle beraber yeni iOS işletim sisteminin tanıtımının yapıldığını göreceğiz. Asıl mesele ise WWDC 2018 etkinliğinin ne zaman yapılacağı. Her sene Apple’ın bu etkinliği yaz aylarının başında, Haziran’da yaptığını görüyorduk. Bu sene de durumun değişmeyeceğini görüyoruz. Yine Haziran ayında WWDC 2018 etkinliğini göreceğiz.

WWDC 2018

Biraz daha detaya inecek olursak, tanıtımların yine Haziran ayının ilk iki haftası içerisinde yapılmasını bekliyoruz. Paylaşılan bilgilere göre 4-8 Haziran gibi ilk hafta günleri beklentisi var. Tüm bunlar için Apple’ın resmi açıklama yapmasından sonra daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Apple Neler Sunacak?

Şu an bilgiler çok sınırlı bilgiler ancak etkinlikte başta iOS 12 olması üzere tüm yeni yazılımlar tanıtılacak. Tüm yeni yazılım sürümlerinin tanıtılmasının yanında bazı özel sürprizlerde gelebilir. Bunlarda zaman içerisinde, özellikle etkinlik tarihi yaklaştıkça belli olacaktır. Özellikle herhangi bir donanım ürününün tanıtılıp tanıtılmayacağını zamanla görmek mümkün olacak.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?