[toc]

iOS 12 işletim sistemi için yavaş yavaş geri sayım başladı. Haziran ayında yapılacak olan WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılması beklenen yeni işletim sisteminin, birçok yönden yenilik getirmesi de bekleniyor.

Özellikle işletim sisteminin hatalara karşı çok daha başarılı bir seri olması beklentisi var. Yeni işletim sisteminin özelliklerinin neler olacağı konusunda ise sürekli yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Daha önce paylaşılan konsept videolarına da bugün bir yenisi daha eklendi. Bu kez iOS 12 içerisinde yer alacak müzik uygulaması için yeni bir konsept videosu yayınlandı.

iOS 12 Müzik Uygulaması Nasıl Olacak?

Yeni hazırlanan konsept videosuna göre yeni müzik uygulaması iOS 8.4 serisinde gördüğümüz arayüzü yansıtacak. Kullanıcıların kendi müzik alışkanlıklarına göre uygulamayı düzenlemesinin sağlanacağı ve bunun yanı sıra en çok sevdiğiniz şarkılar için derecelendirmeler yapabileceğiniz bir uygulamadan söz ediliyor.

iOS 12 işletim sisteminin ne kadar başarılı bir işletim sistemi olacağı üzerinde durulan konsept çalışmasının, müzik uygulaması konusunda önemli detaylar verdiğini görmekteyiz. Yeni arayüz tasarımlar ve yeni düzenlemelerle beraber sadece müzik uygulamasında değil, hemen her bölümde yeni arayüz tasarımlarına geçiş yapılması bekleniyor.

Bunun dışında genel olarak hata iyileştirmeleri üzerinde durulduğunu göreceğiz. Şu an için Apple’ın hatasız bir işletim sistemi üzerinde çalışmalara yoğunlaştığı ve bunun için özel bir ekip kurduğunu da biliyoruz. Benzeri konsept çalışmalarını ve iOS 12 hakkında yeni detaylar gelmeye başladıkça, haberimizi güncelleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Yeni Artırılmış Gerçeklik Oyunu Jurassic World Alive Geliyor

İLGİLİ HABER:  iOS 12 Hakkında Neler Biliyoruz?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?