iOS 12 Bilgilendirmeleri Başladı

0
313

iOS 12 final sürümü her an yayınlanabilir. 12 Eylül tanıtımdan hemen önce ya da etkinlikten hemen sonra yayınlanması beklenen iOS 12 final sürümü, çok önemli sistemsel değişikliklerin gelmesini sağlayacak. Uzunca bir beta sürecinden sonra çıkışını beklediğimiz iOS 12 için beklentilerden ve özelliklerden defalarca söz ettik. Genel olarak çok daha kararlı bir işletim sistemi sunulacağı ve yeni işletim sistemiyle beraber hız konusunda daha stabil bir işletim sistemi göreceğimizi biliyoruz.

Daha önce yaptığımız karşılaştırmalarda da iOS 11 işletim sistemine göre ne kadar başarılı bir serinin geldiğinden söz etmiştik. İşte şimdi Apple, yeni sürüm hakkında elde ettiğimiz tüm bu bilgileri kullanıcılara sunmaya başladı.

iOS 12 Bilgilendirme Mesajları

Beta süreçlerinde de ortaya çıkan özellikler ve yeni işletim sisteminin neler sunacağı, son kullanıcılara anlatılmaya başlandı. iOS 12 için hem iPhone kullanıcılarına hem de iPad kullanıcılarına özel mesajlar ve bildirimler gösterilmeye başlandı.

Apple’ın ipuçları uygulaması üzerinden, iOS 11 kullanıcılarına yeni işletim sistemi anlatılmaya başlandı. Yeni işletim sisteminin özelliklerinin neler olacağı ve bu özelliklerin nasıl kullanılacağına ilişkin mesajlar bir yana, yeni sürümün ne kadar kararlı bir işletim sistemi olacağı da vurgulanıyor.

iOS 12

iOS 12 işletim sisteminin daha hızlı olacağı, hatalarının minimuma indirileceği, pil tüketiminin daha başarılı olacağı ve daha birçok bilgi kullanıcılara sunulmaya başlandı. Muhtemelen tanıtım haftası boyunca da devam edecek olan bildirimler, final sürümünden sonra kesilecek.

Yeni işletim sistemi final sürümüyle yayınlandıktan sonra ise nasıl yapılır destek videolarını göreceğiz. Apple, iOS 11 içinde hemen hemen aynı sistemi kullanmıştı. Benzeri bir durum yeni işletim sistemi için de geçerli olacak.

İlginizi Çekebilir: App Store Uygulaması Hakkında Şok İddia

İLGİLİ HABER:  iPhone Kullanıcıları Güneş Tutulmasını Canlı İzleyecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?