iOS 12 Beta 4

Uzun bir beta sürecinden geçeceğini düşündüğümüz iOS 12 işletim sistemi için yeni beta sürümleri gelmeye devam ediyor. Son olarak beta 3 sürümünün yayınlandığını gördüğümüz işletim sistemi için bu kez beta 4 sürümünün yayınlandığı açıklandı. iOS 12 Beta 4 sürümünün yayınlanmasının ardından tabii ki merak edilen iOS 12 Beta 4 sürümüyle beraber nasıl değişikliklerin sunulduğu. Hemen yeni sürümde değişiklikler var mı? Varsa ne gibi yenilikler var? Bakalım.

Ayrıca bakınız: iOS 12 Rehberi

iOS 12 Beta 4 Neler Sunuyor?

3.beta sürümünde ciddi sayılabilecek yenilikler gördük. Bu yenilikler Apple Haritalar uygulamasını değiştirdi. Bunun dışında birkaç önemli ikon düzenlemeleri de yapıldı. Fakat iOS 12 Beta 4 sürümünde bu şekilde bir değişiklik karşımıza çıkmış değil.

iOS 12 Beta 4

Belki detaylı sürüm notlarının yayınlanmasının ardından yeni özellikler görebiliriz ancak şu an için bir değişiklik söz konusu değil gibi gözüküyor. Yeni sürüme beraber kullanıcıların genel performans iyileştirmeleri ve güvenlik düzenlemeleri aldığı görülüyor. Genel düzenlemeler dışında herhangi önemli bir değişikliği fark etmedik.

Hata düzenlemelerinin ve performans iyileştirmelerinin hangi alanlarda yapıldığı konusunda da açıklamalar yapılmış değil. Toplamda 600 MB olan güncellemenin şu an için geliştiriciler için açık olduğunu da ekleyelim. Bu sürümün herkese açık versiyonu iOS 12 Beta 3 olarak gelecek. Herkese açık sürüm yayınlandığı zaman daha detaylı bilgiler elde edebileceğiz. Herkese açık sürüm yayınlandığı zaman detaylara aktaracağız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?