iOS 12 Beta 12 Yayınlandı! Sorunlar Düzeldi

iOS 12 Beta 12 sürümü yayınlandı. Yeni beta sonrasında çok konuşulan hata ortadan kaldırıldı. İşte iOS 12 Beta 12 hakkında detaylar.

0
123
iOS 12 Beta 12

Bugün sabah itibariyle iOS 12 Beta kullanıcılarının bazı hatalarla karşılaştığı ortaya çıkmıştı. Yeni beta sürümü olan beta 11’i yükleyen kullanıcıların karşılaştığını sorunu detaylı bir şekilde ele almıştık. Sorunun beta sürümü içerisinde yer alan bazı hatalardan kaynaklandığını belirttiğimiz ve soruna neden olduğunu gösterdiğimiz kodları paylaştığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yazımızda da belirttiğimiz gibi iOS 12 Beta 11 sorunu, kod temelli bir sorundu. Kullanıcılar, en güncel beta sürümünü yüklemiş olsalar bile sürekli güncelleme olduğuna dair bildirim alıyorlardı. İşte bu sorunu çözecek iOS 12 Beta 12 güncellemesi yayınlandı.

iOS 12 Beta 12 Sorunları Çözüyor

Standart hata düzenleme güncellemesi olan iOS 12 Beta 12 sürümünde, önemli bir yenilik ortaya çıkmış değil. Muhtemelen bu sürümle beraber bir yenilik görmek mümkün olmayacak. Bahsettiğimiz gibi iOS 12 Beta 12 güncellemesi, uyarı sorununu çözüyor. Güncellemenin yayınlanmasının ardından kullanıcıların bildirim alması gibi bir durum söz konusu olmuyor.

iOS 12 Beta 12

Yaklaşık olarak 100 MB boyutunda olan güncellemenin, bunun dışında önemli hata düzenlemeleri getirdiğini de belirtelim. Fakat bu düzenlemeler için kesin bilgiler elde edemedik.

Muhtemelen detaylı sürüm notları açıklanacaktır ve muhtemelen bu beta sürümü ya sonuncu ya da sondan bir önceki beta sürümü. Kısa süre sonra iOS 12 final sürümü de yayınlanacak. Şimdilik uyarı sorunu alan kullanıcıların, yeni beta güncellemesi yapması gerektiğini belirtelim.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?