iOS 12 Beta 11 ve iOS 12 Public Beta 9 Yayınlandı

iOS 12 Beta 11 sürümü yayınlandı. iOS 12 Beta 11 sürümüyle beraber gelen yenilikler neler? İşte yeni beta sürümü ve merak edilen detaylar.

5
139
iOS 12 Beta 11

iOS 12 işletim sistemi için son haftalara giriş yapıldı. Apple’ın yeni işletim sisteminin final sürümü çok kısa bir süre sonra yayınlanacak gibi duruyor. Bu mesajı beta sürecinin hızlanmasından anlıyoruz. Sürekli olarak Apple’ın yeni betaları yayınlamaya başladığını görüyoruz. Hata nedeniyle iptal edilen iOS 12 beta 7 sürümünden sonra süreç biraz daha hızlanmış gibi gözüküyor.

Bu süreçten sonra sadece 2 haftalık bir sürede 5 beta yayınlandı. Şimdi ise iOS 12 Beta 11 sürümü ve bu sürümün herkese açık versiyonu olan beta 9 sürümü yayınlandı.

iOS 12 Beta 11 Nasıl Değişiklikler Getiriyor?

İşin açığı iOS 12 Beta 11 sürümüyle beraber çok bir fark yok. Yine bir düzenleme güncellemesinden söz ediyoruz. Tespit edilen hataların iyileştirilmesi, bunun yanında performans için düzenlemeler, pil konusunda daha başarılı bir optimizasyon gibi yenilikler söz konusu.

iOS 12 Beta 11

Yine bu sürümde de çok önemli değişikliklerin geldiğiniz söylemek yanlış olur. Yayınlanan düzenlemelerin ise son beta sürümüne işaret eden düzenlemeler olduğunu belirtelim.

Muhtemelen bundan sonra bir beta güncellemesi daha gelecek ve ardından iOS 12 işletim sisteminin final serisinin yayınlandığını göreceğiz. Şimdilik final serisi için net tarih veremiyoruz ancak bu sürenin çok az olduğunu belirtelim. Yeni iPhone modellerinden hemen önce final serisi de çıkmış olacaktır. Final çıktıktan sonra detayları paylaşacağız.

İLGİLİ HABER:  Apple Campus 2 Tamamlanmaya Başladı

5 YORUMLAR

  1. Merhaba enson beta güncellemeden sonra ekranda sürekli yeni ıos 12 beta güncellemesi var diye uyarı cıkıyor ama aslında yok bu bir hata mı yoksa beta olduğu için mi ıphone 6s

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?