Apple iOS için yeni büyük güncellemesini geçtiğimiz günlerde yayınladı. iOS 12.3 sürümünün kısa süre önce yayınlandığını dile getirmiştik. Yeni sürümün yayınlanmasının hemen ardından ise iOS 12.4 güncellemesi için geri sayım başladı. Yeni sürümün yayınlanmasının hemen ardından iOS 12.4 beta 1 yayınının yapıldığını gördük.

Yeni beta sürümünün yayınlanmasıyla beraber nasıl yeniliklerin kullanıma gireceği konusunda da önemli detaylar açıklandı. Hemen güncelleme detaylarına geçelim.

iOS 12.4 Beta 1 Sürümü Neler Sunacak?

Yeni güncellemenin beta 1 sürümünde olması nedeniyle çok fazla bir yeniliği ortaya çıkmadı. Beta 1 sürümünde sadece belli başlı düzenlemeler yapıldığını görmek mümkün oldu. Hem performans kısmında hem de güvenlik kısmında iyileştirmeler yapıldığı açıklandı.

iOS 12.4 beta 1

Düzenlemeler konusunda yeni beta sürümünün detaylı bir yenileme yaptığını görüyoruz ancak yenilik konusuna geldiğimiz zaman ise çok detaylı bir güncelleme söz konusu değil. Sadece bu sürümle beraber Apple TV uygulaması için bazı yeniliklerin yapılması bekleniyor.

Bunun dışında bir yenilik bir söz konusu değil. Apple TV için yapılacak düzenlemelerin neler olduğunu da bilemiyoruz. Artık iOS 13 işletim sistemi için de hazırlıklar başlamış durumda. Böyle değerlendirdiğimiz zaman iOS 12.4 güncellemesinin çok önemli bir yenilik sunmayacağını söylemek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni iPhone Kasası Ortaya Çıktı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?