iOS 12.4 Beta 7 Yayında – Yenilikler Neler?

0
802
iOS 13 Ses Paylaşma özelliği

Apple, yeni beta sürümleri için elini çabuk tuttu. Bugün yeni beta sürümlerinin bir bir yayınlanmaya başladığını gördük. İlk olarak macOS Mojave için yeni beta sürümünün yayınlandığını görmüştük. Şimdi ise iOS işletim sistemi için yeni bir beta yayınlandı. iOS 12.4 Beta 7 sürümünün yayınlanmasının ardından yeni bir özelliğin ortaya çıkıp çıkmadığını da merak etmeye başladık.

Sürüm notlarından sonra iOS 12.4 Beta 7 sürümünde ortaya çıkan yeniliklerden söz edelim. Bakalım bu sürümle beraber yeni bir özellik ortaya çıkacak mı?

iOS 12.4 Beta 7 Neler Sunacak?

Yeni beta sürümünün şimdilik sadece geliştiriciler için yayına açıldığı açıklandı. Geliştiriciler için kullanılabilir durumda olan beta sürümü düzenleme odaklı bir sürüm. Geçen hafta içerisinde yayınlanan iOS 12.4 Beta 6 sürümünde yer alan hataların giderildiği sürüm olarak değerlendirilen yeni sürümde herhangi bir yenilik olmadığı görülüyor.

iOS 12.4 Beta 7

Açıkçası Apple’ın sadece 1 hafta içerisinde 2 beta sürümü yayınlamış olması bir sürpriz üzerinde çalışıldığını göstermekte. Markanın bundan sonraki süreçte nasıl bir yol haritası çizeceği bilinmez ama iOS 12.4 sürümü için sürecin çok uzamayacağını düşünüyoruz.

Kısa süre sonra söz konusu işletim sisteminin final serisi yayınlanmış olacak. Yeni beta sürümünün final serisinin yayınlanmasından sonra, ek bir planın olup olmadığı da ortaya çıkacak. Şimdilik yeni beta için ortaya çıkan detaylar bu şekilde.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here