iOS 12.3 Herkese Açık Beta 2 Sürümü Yayında

0
713
iOS 12.3 Beta

Apple’ın iOS 12 işletim sistemiyle ilgili çalışmaları son bulmuş değil. Marka bir yandan işletim sistemi için güncellemelerine devam ediyor bir yandan da büyük sürüm güncellemeleri yayınlıyor. Son olarak 25 Mart etkinliğiyle beraber iOS 12.2 sürümü yayına alınmış ve final serisi kullanıcılara sunulmuştu. Final sürümünün hemen sonrasında iOS 12.3 güncellemesi için de çalışmalar başladı. Bu kez iOS 12.3 beta 2 sürümünün herkese açık versiyonu yayınlandı.

iOS 12.3 Beta Nasıl Yenilikler Getiriyor?

iOS 12.3 beta 2 sürümü, 25 Mart etkinliğinde tanıtılan Apple TV uygulamasını sisteme getiriyor. Yenilenmiş olan Apple TV uygulamasıyla beraber tüm yeni servislerde kullanılıyor. Herkese açık sürümün yayınlanmasının ardından bu konuda da net bilgi alma şansımız oldu.

Apple TV+ uygulaması gibi bir uygulama olarak kullanılacak olan Apple TV, şu an için ülkemize açık değil. Bu nedenle iOS 12.3 sürümü herkese açık olarak yayınlanmış olsa bile ülkemizde şu an için gözükmüyor olacak.

iOS 12.3 beta 2

Bunun dışında beta sürümünün herhangi bir değişiklik sunmadığını söyleyebiliriz. Performans düzenlemeleri ve hata iyileştirmeleri dışında pek bir yenilik yok. Şu an için beta 2 sürümü yayında olan işletim sisteminin muhtemelen beta 5 serisine kadar testleri devam edecek.

Beta testlerinin tamamlanmasının ardından final sürümünün de yayınlanması bekleniyor. Final sürümün kadar daha ne gibi değişiklikler sunulacağını zamanla göreceğiz.

İlginizi Çekebilir: Yasaklı Sitelere Girişte iPhone ve iPad’de VPN Kullanma (2019 güncel)

İLGİLİ HABER:  Dev Ekranlı iPhone Modeli Yolda

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?