iOS 12.3 Beta 5 Yayınlandı

0
625

Google’ın geliştirici konferansı sonrasında Apple’ın çalışmaları da hız kazandı. Marka bir yandan yeni iPhone modelleri için çalışmalar yaparken bir yandan da iOS güncellemeleri için çalışmalarına devam ediyor. Son olarak iOS 12.3 Beta 5 sürümünün yayınlandığı açıklandı. Yeni sürümle beraber gelecek olan yeniliklerin neler olduğuna ve güncelleme detaylarına geçelim.

iOS 12.3 Beta 5 Neler Getirdi?

Güncelleme sonrasında yeni bir özelliğin gelmediğini söylemek gerekiyor. Güncelleme bunun yerine daha çok hata düzenlemelerini kullanıma sokuyor. iOS 12.3 Beta 4 sürümünde yer alan önemli bazı güvenlik açıklarının önüne geçen güncellemenin, performans odaklı güncellemeler getirdiğini de ekleyelim. Bu sürümle beraber genel kullanım sorunlarının önüne geçiş yapılıyor.

Genel olarak güvenlik iyileştirmelerinin de yapıldığı sürüm, final sürümünden hemen önce yayınlanmış olan son seri gibi duruyor.

iOS 12.3 Beta 5

Muhtemelen iOS 12.3 Beta 5 sürümünden sonra artık final sürümünün yayınlandığını göreceğiz. Final serisiyle beraber daha ne gibi değişikliklerin geleceği konusunda ise kesin bilgiler yer almıyor. Muhtemelen özellikle yeni duyurulan servislerle ilgili birkaç farklı sürprizde sunulabilir.

Yeni sürüm yayınlandığı zaman, güncelleme konusunda detaylara yer vereceğiz. Güncelleme konusunda gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Satışlarına Rağmen Apple Gelirlerini Nasıl Arttırıyor?

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?