iOS 12.3 güncellemesi için sona yaklaşılıyor. Çok kısa bir süre sonra yeni güncellemenin final sürümünün yayınlanması bekleniyor. Bu durumun kanıtı niteliğinde yeni bir beta sürümü daha yayınlandı. iOS 12.3 Beta 4 sürümü olarak yayınlanan yeni sürümle beraber final sürümünün nasıl değişiklikler sunacağı konusunda da önemli bilgiler görülmüş oldu. Yeni sürümün detaylarına geçelim.

iOS 12.3 Beta 4 Neler Sunuyor?

Bu güncellemeyle beraber Apple TV uygulaması için yeni tasarım düzeni sunulmuş oldu. Resmi olarak yeni tasarıma geçildiğini görüyoruz. Yeni tasarımda ise en çok dikkat çeken kısım Apple TV+ kısmı. Bu tasarımla beraber ana ekrana Apple TV+ uygulamasının eklendiği görülüyor.

Sadece ana ekranda TV+ uygulamasının sunulduğunu görmüyoruz. Bunun dışında bir de Apple TV Remote ve Wallet uygulamalarında da tasarımsal iyileştirmeler yapıldığını görüyoruz.

iOS 12.3 Beta 4

Apple’ın servislerini sunmaya yönelik bir güncelleme geldiğinin kanıtı olarak gösterebileceğimiz iOS 12.3 Beta 4 sürümünün başka önemli bir değişikliği yok gibi gözüküyor.

Bu sürümle beraber sunulan iyileştirmeler ve hata düzenlemeleri saymayacak olursak, çok önemli bir yenilik söz konusu değil. Muhtemelen kısa süre sonra final sürümü yayınlanacak olan güncellemenin beta 4 sürümünün şu an için sadece geliştiricilere açık olduğunu da ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: Oppo Reno 10x Zoom ile iPhone XR Karşılaştırması

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?