iOS 12.2 Güncellemesi Erken Yayınlanabilir

0
858
iOS 12.2

iOS 12 işletim sistemi için güncellemeler düzenlenmeye devam ediyor. iOS 12 işletim sistemi için son yayınlanan sürümlerde yer alan açıklar ve güvenlik sorunları sonrasında hemen yeni beta sürümü yayınlanmıştı. iOS 12.2 beta sürümü olarak yayınlanan yeni sürümle beraber çok önemli değişikliklerinde sinyalleri ortaya çıkmıştı.

Yeni beta sürümlerinde sunulacak olan değişiklikler bir yana FaceTime olayından sonra merak edilen bir konu daha ortaya çıktı. Şu sıralar en çok merak edilen konu iOS 12.2 sürümünün ne zaman yayınlanacağı. Final sürümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda detaylara geçelim.

iOS 12.2 Sürümü Ne Zaman Yayınlanacak?

iOS 12.2 sürümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz resmi bilgiler yok ancak ilk bilgilerde gelmeye başlamış durumda. FaceTime olayının da ortaya çıkmasının ardından Apple’ın işler hızlandırdığı biliniyor.

Bu hafta içerisinde yeni bir yama güncellemesi yayınlanacağı açıklanmıştı. Fakat bu güncellemenin iOS 12.2 sürümü olup olmayacağı konusunda ise bir bilgi verilmedi. Apple’ın yeni güncellemesinin sadece bir yama olarak yayınlanması beklenen bir durum gibi gözüküyor.

iOS 12.2

Hafta içi yayınlanacak olan sürümün iOS 12.2 sürümü olması da bekleniyor. Yani her an için bu hafta içerisinde yeni güncellemeyi görebiliriz. Bu hafta içerisinde yayınlanmamış olsa da hem yaşanan veri bağlantısı sorunları hem de FaceTime sorunları nedeniyle bir sonraki hafta final sürümü için hazırlıkların başlayacağı belirtiliyor. Kısacası yeni güncelleme için sürecin çoktan kısaltıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Yeni MacBook Klavyeleri Ortaya Çıkmış Olabilir

İLGİLİ HABER:  Whatsapp Uçtan Uca Şifreleme Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?