Apple’ın yeni tablet modellerinin tanıtıldığını gördük. Yeni iPad Air ve iPad Mini modellerinin tanıtılmasının hemen ardından Apple bir sürpriz daha yaptı. Markanın yeni adımı iOS işletim sisteminin yeni beta sürümü oldu. iOS 12.2 Beta 6 sürümü yayınlandı.

İkinci büyük güncellemenin yeni beta sürümü olarak karşımıza çıkan bu sürümle beraber ne gibi değişikliklerin sunulduğuna bakalım. Daha doğrusu bu sürümle beraber herhangi bir değişiklik var mı?

iOS 12.2 Beta 6 Neler Getiriyor?

Beta sürümle beraber her zaman olduğu gibi yeni bir özellik sunulmadı. Bunun yerine iOS 12.2 için düzenlemeler sunulduğunu söylemek gerekiyor. Apple Home uygulamasının akıllı telefon desteğini geliştirmek için mini düzenlemelerin yer aldığı beta sürümünde, genel hata iyileştirmeleri de var. Daha önce yayınlanan beta sürümlerinden farklı olarak yeni animojilerin sunulduğunu da ekleyelim.

iOS 12.2 Beta 6

Köpek balığı, zürafa ve yaban domuzu animojileri de kullanıma alınıyor. Bunun dışında genel olarak final sürümüne hazırlık yapıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Güncellemenin final sürümü için yayın tarihinin ise 25 Mart olmasını bekliyoruz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?