iOS 12.2

Apple’ın yeni işletim sistemi güncellemeleri devam ediyor. FaceTime açığı için düzenlemeler yapmak adına yayınlanan yeni güncellemenin hemen sonrasında bu kez gözler iOS 12.2 sürümüne çevrilmiş durumda. Yeni güncellemenin getireceklerinden daha önce söz etmiştik. Yeni güncelleme ile gelen özellikler bir yana, bu güncellemeyle beraber çok önemli düzenlemelerin de kullanıma gireceğini görmüştük. Şimdi ise beklenen yeni güncelleme için yeni bir beta sürümü daha yayınlandı. iOS 12.2 Beta 3 sürümüyle beraber ortaya çıkan değişikliklere bakalım.

iOS 12.2 Beta 3 Neler Sunuyor?

Yeni beta sürümünde net olarak ortaya çıkan bir yenilik olmadığını ekleyelim. Beta 3 sürümünde genel olarak düzenlemeler yapılıyor. iOS 12.2 Beta 3 sürümüyle beraber göze çarpan önemli değişikliğin ise FaceTime kısmında olduğunu söyleyebiliriz. Bu sürümle beraber Grup FaceTime özelliğinin yeniden etkinleştirildiğini söyleyebiliriz.

iOS 12.2 Beta 3

Bunun dışında yine FaceTime için genel düzenlemelerin yapıldığını da ekleyelim. Tabii ki tüm düzenlemeler sürüm notlarında yer almıyor. Bu nedenle güncellemelerin artıları konusunda bir süre daha beklemek gerekiyor.

Düzenlemelerin dışında genel güvenlik yamalarının da yapıldığı yeni beta sürümünün şu an için geliştiricilere yayında olduğunu ekleyelim. Herkese açık sürüm için bir süre daha beklemek gerekecek. Muhtemelen yeni güncellemenin final sürümü kısa süre içerisinde yayına da açılmış olacak. Fakat kesin bir tarih hala yok.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?