iOS 12.1 Beta 4

Beta süreci içerisine giren ilk büyük iOS 12 güncellemesi iOS 12.1 için geri sayım başladı. Her ne kadar iOS 11 kadar olmasa da içerisinde hataları bulunan işletim sisteminin, önemli düzenlemeler almasını sağlayacak olan yeni sürüm, belli başlı yenilikleri de kullanıma almış olacak. Grup FaceTime görüşmesi gibi özelliklerinde bu sürümle beraber kullanıma girdiğini göreceğiz. İşte işletim sistemini düzenleyecek olan ilk büyük güncellemenin yeni bir betası daha yayınlandı.

iOS 12.1 Beta 4 Neler Getirdi?

Geliştiriciler için sunulan iOS 12.1 Beta 4 sürümüyle beraber, güncellemede sona yaklaşıldığı ortaya çıktı. 200 MB değerinde olan güncelleme, bazı emoji yenilikleri dışına önemli bir yenilik getirmiyor. Yine bu sürümde de genel olarak hataları düzenlemeye yönelik bir çalışma söz konusu.

iOS 12.1 Beta 4

Özellikle işletim sisteminin pil performansını arttıracak bazı düzenlemeler yapıldığı söyleniyor. Hem yeni modellerde yaşanan şarj olmama sorunu hem de mevcut modellerde olan şarjın çabuk bitmesi sorununa çözüm bulunacak. Sadece geliştiriciler için yayında olan yeni sürümü indirmek için de mutlaka geliştirici hesabınızın olması gerektiğini belirtelim.

iOS 12.1 Beta 4 sürümüyle ilgili olarak yeni bir özellik ya da yeni bir detay ortaya çıkacak olursa, haberimizi bu yönde güncelleyeceğiz. Final sürümünün ne zaman yayınlanacağı ise hala kesin değil. 6 gün arayla yeni bir betanın gelmesi, sürecin çabuk işleyeceğini gösteriyor.

İlginizi Çekebilir: Apple Watch Egzersizleri Nasıl Özelleştirilebilir?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?