iOS 12.1.3 Beta 3 Yayınlandı. Değişiklikler Neler?

0
682
iOS 12.1.3 beta 3

Apple’ın iOS 12.1.3 sürümü için çalışmaları hız kazandı. iOS 12.1.2 sürümünde yer aşan sorunlar nedeniyle hızlandırılan yeni güncelleme için son olarak beta 2 sürümü yayınlanmıştı. Yayınlanan yeni beta sürümüyle beraber başta kablosuz veri sorununun çözüleceğini işaret eden değişiklikler yapıldığını görmüştük. Düzenlemelerin ise tamamlanmadığı da açıklanmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan beta 2 sürümünden sonra bu kez ise iOS 12.1.3 beta 3 sürümü yayınlandı. Yayınlanan yeni sürümle beraber yine sorunlara odaklanıldığını da belirtelim.

iOS 12.1.3 Beta 3 Sürümü

iOS 12.1.3 sürümüyle beraber herhangi bir yenilik sunulmadığı görülüyor. Başta dediğimiz gibi bu sürüm daha çok bir düzenleme sürümü. Yine kablosuz bağlantı kısmında yaşanan sorunlara odaklanılmış ve hücresel veri hataları giderilmiş. iOS 12.1.3 beta 3 sürümü denemelerinde herhangi bir bağlantı hatası yaşanmıyor.

iOS 12.1.3 beta 3

Bu da yapılan düzenlemenin başarılı olduğunun göstergesi. Tabii ki kesin olarak bir yorum yapmak için final sürümün yayınlanmasını beklemek gerekecek. Muhtemelen iOS 12.1.3 sürümünün final serisinin yayınlanmasının ardından yaşanan bağlantı sorunları tamamen giderilecektir. En azından hücresel ağ kısmında yaşanan sorunların önüne geçilmiş olunacak.

iPhone XS Max, XS ve iPhone XR modelleri için yeni bir düzenleme yayınlanıp yayınlanmayacağı ise bilinmiyor. Muhtemelen iPhone XR için bir değişiklik ya da düzenleme söz konusu olabilir. Yeni beta sürümleri yayınlandığı zaman bilgi vermeye devam edeceğiz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?