iOS 12.1.2 Bu Kez WİFİ Sorunu Verdi

1
546
iOS 12.1.2

iOS 12 işletim sisteminin son güncellemesi olarak karşımıza çıkan iOS 12.1.2 sürümü için çok fazla değişiklik sunulduğunu söylemek doğru olmaz. iOS 12.1.2 işletim sistemi güncellemesi, ana hatlarıyla çok önemli bir değişiklik getirmiyor.

Bunun yanında iOS 12.1.2 sürümü önemli düzenlemeler ve mobil veri iyileştirmeleri içeriyor. Fakat bunlar bile iOS 12.1.2 işletim sistemi için yeterli değil. Çünkü bu sürümle beraber birçok hata ortaya çıkmış durumda. Son gelen haberlere bakacak olursak iOS 12.1.2 sürümünün hataları da devam edecek. Bu kez WİFİ bağlantısı için bir hata ortaya çıktı.

iOS 12.1.2 Sürümü WİFİ Sorunu

iOS 12.1.2 sürümü güncellemesi sonrasında mobil veri bağlantılarında yaşanan sorunları biliyoruz. Bu güncelleme sonrasında kullanıcılar mobil veriye bağlanmak istedikleri zaman bağlantı sorunuyla karşı karşıya kalmaya başladı ya da sürekli kopan bir bağlantı durumu ile karşılaşıldı. Güncellemenin bu sorunu devam ederken şimdi ise WİFİ bağlantısında sorunlar yaşandığı ortaya çıktı.

iOS 12.1.2

Kullanıcı mesajlarına ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlara bakacak olursak, iOS 12.1.2 yüklü cihazlarda sürekli olarak WİFİ bağlantı hatası mesajı alınıyor. Bağlantı hatası almayan kullanıcılar ise sürekli kopma sorunuyla karşı karşıya kalıyor.

Henüz tüm bunlar için Apple’ın net bir söylemi yok. Hatayı kabul eden ya da hatanın olmadığını söyleyen bir açıklama olmadığı için iOS 12.1.2 WİFİ sorunu için kesin bir yorum yapamıyoruz. Kesin olan ise Apple’ın bu işletim sistemi sürümü için çoktan düzenlemelere başladığı ve kısa süre sonra yeni bir düzenleme güncellemesi yayınlayacağız.

İlginizi Çekebilir: Mac Mini ile AirPlay 2 Kullanılabilir Mi?

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

1 YORUM

  1. iPhone 6 s plus internet çalışıyor ken kadiköy metro ya giden tünel altında internet çalışmıyor kendimi internet kapatmak ayarladım sonra metrodan çıkarken internet çalışmıyor tekrar çalışmıyor . Araştırdım. Yeniden kapat için Çalıştığını ihtiyaç var çözeceksiniz

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?