iOS 12.1.2 Beta Sürümü Yayınlandı! Yeni Sürüm Hakkında Tüm Detaylar

1
151

Apple’ın iOS 12 üzerinde çalışmaları hızlanmaya başladı. Marka, geçtiğimiz hafta iOS 12.1.1 sürümünün yayınını yapmıştı. Yeni sürümün yayınlanmasının ardından, bazı önemli hataların ortaya çıktığını da dile getirmiştik. Başta mobil veri sorununun gündem olduğunu gördük. iOS 12 işletim sistemini kullanan iPhone akıllı telefonlarında sadece WİFİ bağlantısının çalışmasına neden olan sorun için bir açıklama gelmedi. Buna karşın iOS 12.1.2 Beta sürümü yayınlandı ve bu betayla beraber sorunun üzerinde çalışmalar yapıldığı ortaya çıktı.

Üstelik tek yenilik de bununla sınırlı değil. Bunun yanında iOS 12 işletim sisteminin daha kararlı çalışması için adımlar atıldı.

iOS 12.1.2 Beta Neler Getirdi?

Kesin olarak yeni sürümle nasıl yenilikleri geldiğini söylemek oldukça zor. Çünkü Apple bu konuda her zaman olduğu gibi sınırlı bilgiler verdi. Düzenlemelerin neler olduğu konusunda tam olarak bilgi elde edememiş olsak da ortaya çıkan bazı detaylarda yok değil.

iOS 12.1.2 Beta

iOS 12.1.2 Beta sürümüyle ilgili en dikkat çekici kısımda FaceTime bölümü için yapılan yenilik. iOS 12.1.2 Beta sonrasında kullanıcıların FaceTime için canlı fotoğraflar ekleme özelliğini kullanabilecekleri görülüyor. Bunun dışında iOS 12.1.1 sürümüyle geliştirilen iPhone XR bildirimlerinin daha da geliştirildiği görülüyor.

Muhtemelen sorunları da çözecek olan seri için ortaya çıkan detaylar şimdilik bu şekilde. Bu detayların dışında yeni bir özelliğin olmadığını da ekleyelim. Hem iOS 12.1.2 Beta için yeni bir sürüm yayınlanırsa hem de mevcut sürümde yeni bir özellik ortaya çıkarsa, sitemizden yer vereceğiz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

1 YORUM

  1. Merhaba iphone7 telefonumu dün 12.12.2018 de çocuğumun elinden kapanıp açılır şekilde aldım, biraz araştırdım ve restore gerektiğini düşündüm fakat restore yaparken güncelleme indirilirken indirme duruyor ve hata veriyor. Bana bu konuda yardımcı olabilcek kimse var mı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?