iOS 11 Public Beta 2 Çıktı. Değişen Özellikler Var Mı?

0
72

iOS 11 için son olarak geliştirici sürümü beta 3 yayına girmişti. Daha önce haberlerimizde yer verdiğimi yeni beta sürümü, birkaç tasarım düzenleme ve birkaç yeni kullanım ile öne çıkmıştı. Sadece geliştiriciler için yayınlanan yeni beta sürümünden sonra herkese açık iOS 11 Public Beta 2 sürümü yayınlandı. Herkese açık beta sürümünün yayınlanmasının ardından kullanıcıların en çok merak ettikleri konu yeni betanın nasıl yenilikler sunduğu. Hemen belirtelim bu sürümde beklentileriniz çok yüksek olmasın.

iOS 11 Public Beta 2 Çok Farklı Bir Özellik Sunmadı

Genel olarak iOS 11 Public Beta 2 sürümünün geliştiriciler için yayınlanan beta 3 sürümüyle aynı özellikleri getirdiği açıklandı. Geliştiricilerin beta 3 sürümü herkese açık versiyonda beta 2 sürümü olarak ilerliyor. Bu durumun nedeni arada geliştiriciler için ekstra beta sürümünün yayınlanmış olması. Yeni sürümde de aynı özellikler, aynı değişimler dikkat çekiyor. Fakat kötü bir haber daha verelim. Herkese açık beta sürümünde de ne yazık ki ayarlar İngilizce çeviri olarak gelmekte.

iOS 11 Public Beta 2

Aslında beta 3 sürümüne ekran kaydı eklentisi yapıldığında bu özelliğin düzeldiği düşünülüyordu. Fakat son sürümden sonra yapılan testlerde hala birçok kullanıcının ayarlar kısmında farklı bir kullanıcı dili ile karşılaştıklarını görmekteyiz. Apple’ın sorunu çözme adına yeni bir güncelleme ya da düzenleme yapıp yapmayacağı da henüz marka tarafından açıklanmadı.

Yeni beta sürümünde bir değişiklik olursa haberimizi güncelleyeceğiz.

İlgili Haber: iOS 11 Beta 3 Yayınlandı. İşte Tüm Yenilikler

İLGİLİ HABER:  iOS 11.2.5 İmzaları Kapatıldı! Geri Dönüş Yok

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?