iOS 11 iPad Özelliklerini Detaylarıyla Gösteren Videolar Paylaşıldı

0
62
iPad iOS 11

Apple, güncel mobil işletim sistemi olarak çoktan iOS 11 serisini benimsemiş durumda. Firma daha önce yeni sürüm için “geliştirilmeye devam ediyor” ifadelerini öne sürse de şimdilerde en güncel mobil işletim sistemi olarak iOS 11 değerlendirmeleri başladı. Yayınlanan güncellemeler bir yana, yeni beta sürümlerinin final serisinin yaklaştığına işaret ettiğini de biliyoruz. Final sürümüne çok kısa bir süre kala, iOS 11 için hemen hemen her özelliğin ortaya çıktığını da söylemek yanlış olmaz. Üstelik bu seride iPad ve iPhone için farklı sistemler dikkat çekiyor. Son dönemin modası haline gelen, nasıl yapılır videolarında da Apple’ın bu ayrımı vurguladığını görüyoruz. Marka son olarak iPad iOS 11 özelliklerini gösteren videolar paylaştı.

iPad iOS 11 Nasıl Yapılır Videoları

Daha önce benzeri bir çalışmayı Apple, iPhone fotoğrafçılık dersleri için yapmıştı. Markanın fotoğrafçılık dersleri adı verilen sistem için kamera özelliklerinin nasıl kullanılacağını gösteren videolar yayınladığını gördük. Hemen sonrasında iOS işletim sistemine geçmek isteyen kullanıcılar için benzeri bir video serisi yayınlanmıştı. Şimdi ise marka iPad iOS 11 özelliklerini ortaya koyan video serileri yayınlandı.

Bir iki derken teknoloji devinin bu alan için 6 yeni video yayınladığını gördük. Bir nevi “nasıl yapılır?” sorusuna, kendi kullanıcıları için doğrudan kendisi cevap vermek isteyen markanın 6 yeni videosunda da özel kısımlar öne çıkarılıyor. Kullanıcıların epey işine yarayacak olan birçok nokta üzerinde duruluyor. Sözü daha fazla uzatmadan bu 6 videoya geçelim. iPad iOS 11 videoları hemen aşağıda.

iOS 11 ile dosyalarınızı nasıl yöneteceksiniz?

iOS 11 ile çoklu görev uygulamasıyla, daha fazla işi nasıl daha hızlı hale getiririm

iOS 11 ile yeni Dock’un gücünü kullanma

iOS 11 ile belgeyi zahmetsizce tarama, imzalama ve gönderme

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Plus Kalıcı Bir Sorunla Karşı Karşıya Olabilir

iOS 11  Apple Kalem ile nasıl işaretleme

iOS 11 El Kontrolünü En İyi Seviyeye Getirmek

 

İlginizi Çekebilir: Apple, App Store Uygulamalarını Düzenlemeye Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?