iOS 11 indirilirken bir hata oluştu sorunu ve çözüm yolları

0
1557

Yazılım Güncellemesi Başarısız Oldu. iOS 11 indirilirken bir hata oluştu.” veya “Yazılım Güncelleme Başarısız. iOS 11’i yüklerken bir hata oluştu” sorunu, iOS 11’i yüklemeye çalışan birçok kullanıcının karşısına çıkan can sıkıcı sorunlar arasında yer alıyor. Bu sorunu çözmek için aşağıda yer verdiğimiz ipuçlarına göz atabilirsiniz.

#İpucu 1: Cihazınızın iOS 11’i destekleyip desteklemediğini kontrol edin.

Apple, yeni bir iOS sürümü yayınladığında bazı eski cihazları kapsam dışında bırakıyor. Örneğin, iPhone 5’i iOS 11’e yükseltemezsiniz. iOS 11’i destekleyen cihazlar için bağlantıya tıklayınız.

#İpucu 2: Ağ Ayarlarını Sıfırlayın

Ayarlar > Genel > Sıfırla adımlarını takip ederek Ağ Ayarlarını Sıfırla‘ya dokunun.

#İpucu 3: Cihazınızı Zorla Yeniden Başlatın.

Güç Düğmesi ve Ana Ekran tuşunu, ekranda Apple logosu görünene kadar aynı anda basılı tutun. Cihazınız yeniden başladıktan sonra yazılım güncellemesi yapmayı deneyin.

#İpucu 4: WiFi’ı kapatarak cihazınızı yeniden başlatın.

Wi-Fi’ı kapatın ve Hücresel Veriye geçin. Daha sonra cihazınızı yeniden başlatın. Cihazınız açıldıktan sonra tekrar Wi-Fi’a geçiş yapın ve yazılım güncellemesi yapmayı deneyin.

#İpucu 5: iTunes’u kullanın.

Cihazınızı iOS 11’e yükseltmek için, bilgisayarınızda iTunes’u kullanın.

Bunu da okuyun: iOS 11 iPhone ve iPad’te Bluetooth Çalışmıyor mu? [Çözüm]

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?