Apple, yeni işletim sistemi için süratle çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan yeni iPhone modelleri hakkında sürekli yeni bilgiler elde ediyoruz, bir yandan da yeni iPhone modellerinde yüklü olarak gelecek olan iOS 11 işletim sistemi için yeni beta sürümlerinin yayınlandığını görüyoruz. Artık beta sürümleri arasındaki süreyi de bir hayli kısaltan Apple’ın, son olarak ise iOS 11 beta 5 geliştirici sürümünü yayınlandığını gördük. Açıklanan ilk bilgilerle beraber yeni beta sürümünün ne gibi yenilikler sunacağı hakkında detaylara geçelim.

iOS 11 beta 5 Neler Sunuyor?

iOS 11 beta 5 sürümüyle beraber kullanıcıların yaşadıkları hatalar gideriliyor. Bu sürümde ekstra olarak hata düzeltmelerine önem verildiği belirtiliyor. Şu an için geliştirici sürümü yayında olan yeni serinin daha ne gibi ayrıcalıklar sunacağı konusunda ise yine sürüm notlarını beklemek gerekecek. iOS 11 beta 5 serisiyle beraber gelecek olan tüm yenilikleri ancak bu şekilde öğrenebileceğiz.

Bakalım iOS 11 beta 5 bu kez nasıl farklılıklar oluşturacak? Bunun için Apple’ın detaylı sürüm notları açıklamasını beklemekten başka çaremiz yok. Ayrıca geliştirici sürümü sonrasında herkese açık sürümünde çok kısa bir süre sonra yayına gireceği belirtiliyor. Şimdilik herkese açık yeni sürüm yayında değil.

İlginizi Çekebilir: Apple artık Instagram’da Yer Alıyor

İLGİLİ HABER:  Apple Watch için Uygulama Hazırlıkları Sürüyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?