iOS 11 Beta 10 Sürümü Yayınlandı! Yenilikler Açıklandı Mı? (Güncellendi)

0
68

Apple, iOS 11 için sona yaklaşmaya başladı. Henüz sabah saatlerinde gelen bir haber sonrasında iOS 11 işletim sistemleri için, iOS 10 kullanıcılarına reklam bildirimlerinin gönderildiğini belirtilmiştik. Yeni beta sürümlerinin yayınlanmasıyla beraber final sürümünün de geldiğini gösteren hamle sonrasında, iOS 11 Beta 10 hamlesi de geldi.

Apple birkaç saat önce yaptığı açıklama sonrasında iOS 11 Beta 10 geliştirici sürümünü yayınladığını açıkladı. Bu kez beta 9 serisinin sadece 4-5 gün sonrasında yeni beta gelmesi, final sürüm için geri sayımın başladığının en büyük kanıtı oldu.

 

iOS 11 Beta 10 Özellikleri Neler?

Yeni beta sürümünün yayınlanmasının hemen sonra sürüm notlarının da yayına girdiği görüldü. Yeni beta serisinin yayınlanmasıyla beraber sunulan çok önemli bir değişiklik olmadığını ekleyelim. iOS 11 Beta 10 sürümüyle beraber ikon değişiklikleri ve mini değişimler dikkat çekmekte. iOS 11 Beta 10 sürümünün ikon düzenlemeleri dışında önemli bir yeniliği olmadığı görülüyor.

iOS 11 Beta 10

Bu sürümün daha çok, hata düzenlemeleri ve performans iyileştirmeleri üzerine olduğunu belirtelim. Yani tıpkı beta 9 serisinde olduğu gibi final sürüme hazırlık olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bunun için önemli düzenlemeler ve iyileştirmeler yapılmış. Ayrıca güncelleme boyutu da tahmin edilebileceği üzere oldukça düşük. En azından diğer sürümlere göre böyle bir durum söz konusu.

Güncelleme

Geliştiriciler için yeni beta sürümünü yayına girmesinin hemen ardından herkese açık sürüm, iOS 11 Beta 9 yayınlandı. Her zaman olduğu gibi bu sürümde de geliştirici sürümüyle bir fark olmadığı görülüyor. Yine aynı boyut ve düzenlemeler mevcut.

İLGİLİ HABER:  Apple'ın 2016 Yılında 4 inçlik iPhone için AU Optronics ile Anlaşma Sağladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?