iOS 11.3 güncellemesinin yayınlanmasının hemen ardından Apple’ın hemen çalışmalara başladığını ve yeni sürüm için testlere geçtiğini gördük. Kısa süre önce yayınlanan yeni sürümde çok önemli hata iyileştirmeleri de yapıldı. Bu hata iyileştirmelerinin yanında pil kontrol sistemi ve iPhone yavaşlatma sistemi içinde beklenen adımların atıldığını gördük. Bu değişikliklerin ve iyileştirmelerin ardından Apple’ın bu kez iOS 11.4 sürümü üzerinde çalışmalara başladığını duyurmuştuk. Ardı ardına güncelleme için beta sürümleri yayınlayan teknoloji devi bugün iOS 11.4 Beta 5 sürümünü de yayınladı.

iOS 11.4 Beta 5 Sürümüyle Neler Geldi?

Yeni sürüm içerisinde henüz çok önemli bir değişiklik görülmedi. En büyük değişikliklerden birisi HomePod için takvim uygulamasının desteklenmesi oldu. Bu planlamalar için çok önemli bir adım oldu. Bunun dışında şimdilik önemli bir değişiklik ortaya çıkmış değil. Ancak buna karşın iOS 11.4 Beta 5 güncellemesi oldukça önemli bir güncelleme.

iOS 11.4 Beta 5

Öyle ki bu güncellemenin final sürümünden önce gelen son ya da sondan ikinci güncelleme olması bekleniyor. Zaten güncellemenin boyutu da 2.2 GB olarak açıklandı. Bu da demek oluyor ki çok önemli iyileştirmeler ve hata düzenlemeleri söz konusu. Haliyle iOS 11.4 Beta 5 sürümünün bu alanda önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Yeni güncelleme için detaylar gelmeye devam ettikçe paylaşacağız.

İlginiizi Çekebilir: iPhone SE 2 Beklenenden Daha Geç Gelecek

İLGİLİ HABER:  iOS 11.3 Sürümü Yayınlandı! Özellikler Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?