iOS 11.4 Beta 3 Yayınlandı! İşte Yeni Özellikler

0
81
iOS 11.4 Beta 3

iOS 11.3 işletim sistemi güncellemesi, Apple için önemli değişiklikleri ortaya çıkarmıştı. Marka bu güncellemeyle beraber önemli bazı sistem hatalarının önüne geçti. Önemli hataların giderilmesinin yanı sıra yeni güncellemenin oldukça önemli sistem yeniliklerini de kullanıma aldığını gördük. Bunlar arasında en büyük değişiklik ise pil sisteminin kontrol edilmesi olmuştu.

Kullanıcıların telefonlarını yavaşlatıp yavaşlatmayacaklarını seçmesini sağlayan sistemle beraber, genel kullanımlarda da önemli değişiklikler ortaya çıkmıştı. Tüm bunların ardından ortaya çıkan sorunlar ise iOS 11.3.1 güncellemesiyle çözüldü. Fakat markanın bunlardan sonra bir büyük güncelleme üzerinde daha çalıştığı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bu büyük güncelleme olan iOS 11.4 serisi için yeni bir beta serisi daha yayınlandı. Hemen iOS 11.4 Beta 3 güncellemesinin detaylarına bakalım.

iOS 11.4 Beta 3 Nasıl Değişiklikler Getiriyor?

Yeni beta sürümü şimdilik sadece geliştiriciler için yayınlandı. iOS 11.4 Beta 3 ile gelen önemli bir değişiklik bulunmuyor. Bunun yerine yeni sürümün genel hataları çözdüğü ve bazı önemli iyileştirmeleri aldığını görüyoruz.

iOS 11.4 Beta 3

Yine önemli değişiklikleri getirecek olan yeni güncellemenin, yayınlanan bu beta sürümünün 230 MB değerinde olduğunu da ekleyelim. Bunun dışında sisteme gelmiş olan bir değişiklik şu an için gözükmüyor. Geliştiriciler için yayına açılan iOS 11.4 Beta 3 güncellemesinin, herkese açık sürümünün ise kısa süre sonra yayınlanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone Kutu İçeriği Hakkında İlginç İddialar Var

İLGİLİ HABER:  Uygun Fiyatlı 13 inçlik Retina MacBook Haziran Ayında Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?