Bir yandan iOS 12 için beta sürecini takip ediyoruz bir diğer yandan ise iOS 11.4.1 sürümü için beta sürecini takip ediyoruz. iOS 11.4.1 sürümü henüz iOS 11 için fişin çekilmediğinin bir göstergesi olduğu için en az iOS 12 işletim sistemi kadar önem verilen bir sürüm olarak dikkat çekiyor. Özellikle iOS 11.4 sürümünde yaşandığı iddia edilen pil sorununun iOS 11.4.1 güncellemesini çok daha önemli hale getirdiğini de söylemeden geçmeyelim. Bu noktada Apple’ın da elini çabuk tutmaya başladığını görüyoruz. Son olarak iOS 11.4.1 Beta 3 sürümü yayınlandı.

iOS 11.4.1 Beta 3 Değişiklik Getirdi Mi?

Hemen belirtelim ki iOS 11.4.1 Beta 3 sürümünde hiçbir yeni özellik ortaya çıkmadı. Zaten iOS 11.4.1 sürümünün amacı yeni özellikler getirmek değil gibi gözüküyor. iOS 11.4.1 sürümüyle beraber bazı önemli hatalarda iyileştirmeler yapılacağı düşünülüyor. Genel olarak cihazın performansını ve pil konusunda kullanımını iyileştirmek için iOS 11.4.1 Beta 3 sürümünün yayınlandığını gördük.

iOS 11.4.1 Beta 3

Yeni beta sürümünün dışında final sürümüne de hızla yaklaştığımızı ekleyelim. Muhtemelen bir iki beta sürümünden sonra final sürümünü de göreceğiz. Yeni betada yapılan düzenlemelerde bunu işaret ediyor. Her beta sürümünde biraz daha stabil işletim sistemi söz konusu. Şimdilik beta sürüm yüklemek yerine final sürümün beklenebileceğini de ekleyelim.

İLGİLİ HABER:  2018 yılının en iyi 5 strateji oyunu (iOS ve Android için)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?