Gündem iOS 12 işletim sistemi olsa da Apple’ın bir yandan da iOS 11 işletim sisteminin son sürümü olan iOS 11.4 üzerinde çalışmalar yaptığını biliyoruz. Markanın yeni seri işletim sistemi için beta süreci de çoktan başlamış durumda ve iOS 12 için geri sayıma geçildi. Ancak bir yandan da iOS 11.4.1 sürümü için çalışmalar devam ediyor. Bu kez iOS 11.4.1 Beta 2 işletim sistemi sürümü yayınlanmış durumda.

iOS 11.4 sürümünün yayınlanmasının ardından ortaya çıkan iOS 11.4.1 sürümünün ilk betasının ardından yayınlanan iOS 11.4.1 Beta 2 sürümüyle beraber ise bu serinin neler sunacağı konusunda yeni bilgiler elde edildi.

iOS 11.4.1 Beta 2 Neler Getirecek?

iOS 11.4.1 Beta 2 sürümüyle beraber önemli bir yenilik yok. Hatta hiçbir yenilik söz konusu değil. Aslında bu sürümün genel olarak hiçbir yenilik sunmadığını söyleyebiliriz. iOS 11.4.1 sürümünün yayınlanmasının nedeninin önemli bir güvenlik açığını kapatmak olduğundan söz ediliyor. Güvenlik açığının ne olduğu konusunda da net bilgiler yok ancak bu açık için ikinci beta serisinde de bazı düzenlemeler var.

iOS 11.4.1 Beta 2

Muhtemelen iOS 11.4 içerisinde keşfedemediğimiz sorunları çözecek olan ve güvenlik konusunda yeni düzenlemeler getirecek olan iOS 11.4.1 Beta 2 işletim sistemi için detaylar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Şimdilik verebileceğimiz bilgiler bu kadar ile sınırlı. Muhtemelen beta 2 sürümünün son beta olacağını ve yeni güncellemenin kısa süre sonra yayınlanabileceğini de ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: Eylül Ayında Tanıtılacak iPhone Modellerinin Fiyatları Ne Olacak?

İLGİLİ HABER:  iOS’un Yeni Rakibi Android P Ön İzleme Sürümüyle Yayında! Yenilikler Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?