Apple’ın iOS 11 için uzun süredir beklenen güncellemesi olarak gösterebileceğimiz iOS 11.3 güncellemesi için yavaş yavaş son yaklaşıyor. Markanın iOS 12 serisini tanıtmasına çok kısa bir süre kala, iOS 11.3 sürümü için yeni bir beta daha yayınlandı. iOS 11.3 Beta 6 olarak yayınlanan yeni sürümle beraber Apple’ın beta sürecinde sona geldiğinin işaretleri de verildi. iOS 11.3 final sürümü için önemli bir adım olarak gösterilen iOS 11.3 Beta 6 sürümünde yer alan yeniliklerden ve detaylardan söz edelim.

iOS 11.3 Beta 6 Neler Değiştirdi?

iOS 11.3 Beta 6 sürümü, final serisinden önce gelmiş olan genel bir düzenleme güncellemesi. Yayınlanacak final sürümünden önce diyoruz çünkü bu sürümle beraber çok önemli bazı hatalar gideriliyor. 76 MB boyutunda olan iOS 11.3 Beta 6 genel hata iyileştirmelerinin yanı sıra, performans konusunda yaşanan sorunların önüne geçecek yeniliklerde içeriyor.

iOS 11.3 Beta 6

Özellikle yeni mod olarak bilinen işlemci güç sınırının kapatılması özelliği konusunda bazı iyileştirmeler yapılıyor. Bu iyileştirmelerle beraber hız sınırlaması konusunda daha stabil bir sistem elde edildiği belirtiliyor. iOS 11.3 Beta 6 sürümünün belki de ön önemli özelliği bu olarak karşımıza çıktı.

Bunun dışında sürümün büyük bir değişiklik getirmediğini görüyoruz. Değişiklikler genel olarak hatalar ve performans konusunda yapılan iyileştirmeler. Büyük değişiklikler kısmında bir detay ortaya çıkacak olursa, haberimizi bu detaylar yönünde güncelleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir: iPhone SE 2 İlk Canlı Görüntü Geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?