iOS 11.3 büyük güncellemesi içinde adım adıma sona yaklaşılmaya başlandı. En son olarak iOS 11.3 Beta 3 sürümünün yayınlandığını görmüştük. Aradan geçen iki haftanın ardından iOS 11.3 Beta 4 sürümü içinde beklenen açıklama geldi. iOS 11.3 Beta 4 sürümü yayınlandı.

3.büyük güncelleme sürümünün final serisine yaklaştığını gösteren yeni beta ile önemli düzenlemelerin de kullanıma girdiğini gördük. Final sürümünün yaklaştığını gösteren detaylara da sahip olan yeni sürümle beraber gelen değişikliklere bakalım. iOS 11.3 Beta 4 neleri değiştiriyor? Düzenlemeler neler?

iOS 11.3 Beta 4 İle Gelen Yenilikler

Son beta sürümüyle beraber aile satın alımlarında Face ID sistemi için bir düzeleme getirilmişti. iOS 11.3 Beta 4 sürümüyle beraber ilk olarak bu düzenlemenin genişletildiğini görüyoruz. Daha başarılı bir satın alma deneyimi için Face ID mini düzenlemeler almış. Bunun dışında başta pil konusunda iyileştirmeler ve yeni yönetim sistemi için düzenlemeler getiren iOS 11.3 Beta 4, güvenlik konusunda da önemli düzeltmeler getiriyor.

iOS 11.3 Beta 4

Yeni beta sürümünün pil tüketimi ve performans konusunda 9 farklı iyileştirme aldığından söz ediliyor. Şu an için boyutu 380 MB olarak açıklanan iOS 11.3 Beta 4 güncellemesinin, büyük değişiklik konusunda ise önemli bir adım atmadığı görülüyor.

Genelde hata düzenlemeleri konusunda ve performans iyileştirmeleri konusunda adımlar atılmış durumda. 2 hafta sonra gelen yeni beta sürümünün sonrasında, birkaç ay içerisinde final sürümünün de yayınlanması bekleniyor. Şimdilik elde ettiğimiz detaylar bu şekilde. Bunun dışında herhangi bir yenilik ortaya çıkacak olursa, haberimizi güncelleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir: BİM Bu Kez iPhone X Telefonlarını Satışa Çıkarıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?