iOS 11.3 beta 2 Yayınlandı! Tüm Özellikler

0
66

En önemli iOS 11 güncellemesi olarak gösterilen 3.büyük güncelleme iOS 11.3 sürümü için hazırlıklar hızlandırıldı. Yeni işletim sistemi sürümünün geçen hafta ilk beta sürümünün yayınlandığını gördük. Yayınlanan ilk beta sürümünden sonra bir haftanın biraz daha üzerinde bir sürede ikinci beta sürümü de yayınlandı. iOS 11.3 beta 2 olarak yayınlanan yeni sürümle beraber beklenen düzenlemeler daha da ortaya çıkmış oldu. Üstelik bu sürümle beraber bazı önemli hata düzenlemelerinin yapıldığını da gördük. Yeni beta sürümüyle beraber gelen yeniliklere ve yapılan iyileştirmelere geçelim.

iOS 11.3 beta 2 Değişiklikleri Neler?

iOS 11.3 beta 2 sürümüyle beraber gelen değişiklikler henüz sürüm notlarında ortaya çıkmış değil. Buna karşın yeni sürümde çok önemli bir yenilik beklentisi yok. Yine yeni sürümle beraber gelecek olan mevcut yeniliklerin üzerinde durulan bir sürüm ile karşı karşıya olduğumuzu düşünüyoruz. Bunun dışında bazı animoji eklentileri de iOS 11.3 beta 2 sürümüyle beraber gelebilir ekleyelim. iOS 11.3 beta 2 sürümünün düzenlemeler konusunda ise epey önemli değişiklikler getirdiğini görüyoruz.

iOS 11.3 beta 2

İlk olarak yeni sürüm WİFİ sorununu ortadan kaldırıyor. WİFİ ağına bağlanma kısmında yaşanan sorunların önüne geçecek olan düzenlemeleri de getirecek olan yeni güncelleme, daha önce haberini verdiğimiz şebeke yok sorununu da giderdiği görülüyor.

Ayrıca iPhone X akıllı telefonlarında yer aldığı iddia edilen arama cevaplama sorunu konusunda da iOS 11.3 beta 2 sürümüyle beraber iyileştirmeler yapıldığından söz ediliyor. Tüm bu iyileştirmelerin dışında yeni sürümle beraber gelen yenilikler ortaya çıktıkça haberimizi güncellemeye devam edeceğiz. Şimdilik detaylar bu şekilde. Şu an sürümün geliştiriciler için yayınlandığını ve çok kısa bir süre sonra herkese açık beta olarak yayınlanacağını da ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: App Store Üzerinden Telegram’ın Neden Kaldırıldığı Netleşti

İLGİLİ HABER:  Herkese Açık macOS Big Sur Public Beta Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?