iOS 11.2 Final Sürümüyle Gelen Tüm Yenilikler

0
82
iOS 11.2

iOS 11.2 tüm beta süreçlerinden sonra sonunda yayına girdi. Yeni sürümün yayınlanmasının ardından Apple’ın iOS 11 için beklenen değişimi gösterdiğini görüyoruz. Yayınlanan yeni güncellemenin hem birçok hatayı giderdiği hem de beraberinde önemli yenilikleri getirdiği de görülüyor. Yeni iPhone akıllı telefonlarıyla, eski iPhone modelleri arasındaki dengesizliği de çözen güncellemenin, şimdiye kadar yayınlanmış olan en iyi iOS 11 sürümlerinden biri olarak değerlendirildiğini de belirtelim. iOS 11.2 sürümünün değişikliklerini sıralayalım.

iOS 11.2 İle Değişimler

iOS 11.2 sürümüyle beraber gelen değişimler önemli değişiklikler olarak dikkat çekiyor. Yeniliklerde de genel olarak yeni iPhone modellerinin öne çıkarıldığını görüyoruz.

“Apple Pay Cash için ilk versiyon, Video kamera düzenlemesi, iPhone X yeni duvar kağıtları, Hızlı kablosuz şarj iyileştirmesi, iPhone X yeni kontrol menüsü, Genel hata düzenlemeleri, Ekran kilitliyken yaşanan kamera sorununun giderilmesi, Hesap makinesi ve takvim hatalarının giderilmesi, Klavye sorunlarının giderilmesi, Eski iPhone modelleri için yeni duvar kağıtları, Ayarlar menüsünde yer alan sorunların giderilmesi, Pil sorunlarının giderilmesi”

iOS 11.2

iOS 11.2 ile gelen daha birçok yenilik söz konusu. Ufak tefek birçok yenilik ve hata düzenlemeleri de yapılmış durumda. Yeni güncellemeyi OTA üzerinden yükleyebilirsiniz. Güncellemelerin derinlemesine değerlendirmelerini daha sonra eklemeye devam edeceğiz. Özellikle merak edilen konu pil tüketimi konusu. Bu konuda testlerden sonra detayları öğreneceğiz.

İlginizi Çekebilir: iPhone X İçin Google Haritalar Güncellemesi Yayınlandı

İLGİLİ HABER:  Yeni iPad Pro 9.7 İnç Modeli Sonunda Tanıtıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?