iOS 11.2 Beta 3 Sürümü Tüm Özellikleri

0
83
iOS 11.2 Beta 3

Yazılım güncellemeleri konusunda Apple hızını arttırmaya başladı. İlk olarak iOS 11 üzerine odaklanmaya başlayan teknoloji devi, son olarak iOS 11.1.1 sürümünü yayınladı. Bu güncellemeyle beraber gelen yenilikler ve değişiklikler bir yana, düzenlemelerde dikkat çekti. Önemli hataları gideren ve önemli düzenlemeler yapan yeni güncellemenin bir hafta sonrasında da iOS 11.2 Beta 3 sürümü yayınlandı. iOS 11.2 Beta 3 olarak yayınlanan yeni beta güncellemesiyle beraber yine önemli değişiklikler dikkat çekti.

iOS 11.2 Beta 3 Neler Getirdi?

Bu sürümle beraber ikinci büyük güncelleme sürümünün adımları atılmış oldu. Hatta bu adımlar beraber iOS 11.2 final sürümü için de geri sayım başlamış oldu. Yeni güncelleme beta versiyonu sonrasında ise ilk değişiklik tabii ki hata düzenlemeleri oldu. Hata düzenlemeleriyle beraber özellikle pil sorunu biraz daha giderildi. Pil kısmında yaşanan sıkıntı için umut veren beta versiyon, sistem güvenlik sorunlarının da önüne geçti. Tabii ki hala sorunlar olduğunu ekleyelim.

WİFİ ve Bluetooth Uyarıları: Bunun dışında yenilik kısmında da önemli adımlar atılmış durumda. iOS 11 işletim sisteminin en çok şikayet edilen noktalarından biri olan, kontrol merkezinde kapattığınızda WİFİ ve Bluetooth donanımlarının tamamen kapanmaması konusunda bir düzenleme yapılmış durumda.

iOS 11.2 Beta 3

Yapılan düzenlemeyle beraber kontrol merkezinden butonları kapattığınızda, ekran kısmında bildirim gösterilecek ve bu bildirim üzerinde de donanımların tamamen kapatılmadığı konusunda bilgi verilecek. Tabii ki bu konuda direk geçiş hala sunulmuyor.

iPhone X Kontrol Merkezi Düzenlendi: Bunun dışında kontrol merkezinde iPhone X modeline özel olarak değişiklikler yapıldı. iPhone X kontrol merkezi artık daha belirgin simgelerle oluşturuldu.

iOS 11.2 Beta 3

Duvar Kağıtları: iOS 11.2 Beta 3 sürümüyle beraber iPhone 8 ve iPhone X modelinde yer alan duvar kağıtlarının, eski iPhone modellerine de getirildiği açıklandı.

Hesap Makinesi ve Saat Sorunları Giderildi: Bunun dışında iPhone modellerinde yaşanan hesap makinesi sorunlarının da giderildiği görülüyor. Ayrıca saat animasyonu ve genel animasyon geçişlerinde yaşanan sorunlarda giderilmiş durumda.

İLGİLİ HABER:  iOS 11.2 Beta 1 Yayına Girdi! Sürprizler Neler?

Genel düzenlemeler ve AirPlay 2 için hazırlıkları içeren iOS 11.2 Beta 3 şu an kullanılabilir durumda.

İlginizi Çekebilir: iPhone X İçin Yeni Bir Pil Tasarruf Yöntemi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?