iOS 11.2.5 beta 7 Yayınlandı! Değişiklikler ve Yeni Sürüm Özellikleri

0
50
iOS 11.2.5 beta 7

iOS 11.2.5 oldukça büyük bir iOS 11 güncellemesi olacak. Aslında 3.büyük güncelleme olarak beklenen bir güncelleme değildi. Fakat son dönemde yaşanan süreç ve ardı ardına gelen haberler iOS 11.2.5 sürümü için beklentilerin bir hayli artmasına neden oldu. İşlemci konusunda yaşanan güvenlik açıklarının giderileceği sürüm olarak görülmesi, ek olarak bazı özel güvenlik güncellemelerinin geleceği seri olarak değerlendirilmesi ve en önemlisi de iPhone yavaşlatma konusunda bir düzenleme getirebilecek sürüm olarak görülmesi, yeni güncellemenin daha da ilgi çekmesine neden olmaya başladı. Son olarak ise iOS 11.2.5 beta 7 sürümü yayınlandı.

iOS 11.2.5 beta 7 Sürümü Değişiklik Getirmedi

iOS 11.2.5 beta 6 sürümünden sadece birkaç gün sonra yayınlanan yeni beta sürümü iOS 11.2.5 beta 7, çok önemli bir sistem değişikliği getirmiyor. Zaten iOS 11.2.5 ile gelecek yeniliklerin birçoğu ilk beta sürümlerinde ortaya çıktı. iOS 11.2.5 beta 7 sürümüyle beraber ise genelde güvenlik yamalarının üzerinde durulmuş gibi gözüküyor. Ayrıca bir süredir konuşulan ve iMessage üzerinden iPhoen telefonların çökmesine neden olan hatayı gideren güncellemelerinde bu sürümle beraber geldiği belirtiliyor.

iOS 11.2.5 beta 7

Hataları gideren ve beraberinde daha önemli iyileştirmeleri kullanıma sunan iOS 11.2.5 beta 7 sürümünden sonra ise iOS 11.2.5 final serisi için geri sayımda başlamış oldu. Yeni güncellemenin önümüzdeki hafta gibi yayınlanması bekleniyor ve güncelleme yayınlandığı zaman sitemizde tüm özellikleriyle beraber paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: İtalya Rekabet Kurumu Hem Apple Hem Samsung’a Soruşturma Açtı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?