iOS 11.2.5 beta 6 Güncellemesi Yayınlandı

0
83

iOS 11 için yayınlanan yeni final güncelleme olan iOS 11.2.2 sürümü, güvenlik güncellemesi olarak yayınlandı. İşlemcilerde yer alan güvenlik açığını kapatmak ve cihazları güvenli hale getirmek için yayınlanan güncelleme sonrasında yeni büyük güncelleme sürümü olacak olan iOS 11.2.5 sürümü de merakla beklenmeye başlandı. Yeni güncelleme içinse Apple’ın beta süreçlerine devam ettiğini görüyoruz. Marka son olarak iOS 11.2.5 beta 5 sürümünü yayınlamıştı. Yeni sürümün yayınlanmasının hemen sonrasında ise bir güncelleme sürümü daha yayınlandı. Bu kez iOS 11.2.5 beta 6 sürümünün yayınlandığını gördük. Yeni beta serisinin yayınlanmasının ardından değişiklikleri gösteren sürüm notları da yayınlandı.

iOS 11.2.5 beta 6 Yine Güvenlik Yaması Getiriyor

iOS 11.2.5 beta 6 sürümü için yayınlanan sürüm notlarına baktığımız zaman, önemli bir değişiklik göremiyoruz. AirPlay 2 konusunda bilgilerin bulunduğu sürüm notlarında genel konu, güvenlik konusu olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürümle beraber de yine işlemci güvenlik açıkları konusunda bir düzenleme yapıldığının üzerinde duruluyor.

iOS 11.2.5 beta 6

Ayrıca genel iOS 11 sorunları konusunda da düzenlemeler yapıldığı görülüyor. Klavye sorunları ve yaşanan hataların önüne geçebileceği belirtilen iOS 11.2.5 sürümü için umut veren iOS 11.2.5 beta 6 serisinin, hata düzenlemeleri bir hayli fazla. Yeni beta sürümüyle beraber gelen düzenlemeler bu şekilde. Bu sürümle beraber final serisi için geri sayımın başladığını da ekleyelim. Muhtemelen HomePod modellerinin satışa çıkmasından önce iOS 11.2.5 final sürümü yayınlanmış olacak. Final sürümü yayınlandığında detaylı bilgilendirmeleri yapacağız.

İlginizi Çekebilir: watchOS 5 Konseptleri Yayınlanmaya Başlandı

İLGİLİ HABER:  tvOS 12 Duyuruldu! Özellikler Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?