iOS 11.2.5 Beta 2 Geliştiricilere Açıldı! Değişiklikler Neler?

0
53

Son günlerde Apple’ın mobil işletim sistemi iOS için farklı iddialar gündeme gelmeye başladı. iOS 11 serisi için konuşulan iddialara göre birçok açık bulunması nedeniyle, iOS 11 işletim sistemi için Jailbreak sürümünün yayınlandığı iddiaları gündem olmuştu. iOS 11’i yeniden gündeme getiren Jailbreak iddiasından sonra Apple’ın sürekli yeni adımlar attığını gördük. Bu noktada teknoloji devi ilk olarak iOS 11.2.5 beta 1 sürümüyle kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Daha başarılı bir işletim sistemi sürümünden çok Jailbreak dönemine kadar ilerleyen açıkların kapatıldığının belirtildiği yeni beta sürümüyle beraber genelde hataların iyileştirildiğini görmüştük. Tüm bunların ardından da iOS 11.2.5 Beta 2 sürümü yayına girdi. Birkaç gün sonra yayına giren yeni sürümün özelliklerine geçelim.

iOS 11.2.5 Beta 2 Hataları Kapattı Mı?

iOS 11.2.5 Beta 2 serisiyle beraber önemli bir değişiklik söz konusu olmadı. Yaklaşık olarak 100 MB boyutunda bir güncelleme boyutuna sahip olan iOS 11.2.5 Beta 2 sürümüyle beraber hata düzenlemeleri üzerinde durulduğu görülüyor.

iOS 11.2.5 Beta 2

Jailbreak yayınlanmasına neden olan hataların bu sürümle beraber tamamen giderilmeye çalışıldığını ekleyelim. Özellikle yeni sürümle beraber HomeKit sorununun tamamen çözüme kavuşturulduğunun görülmesi, Apple’ın hatalara odaklandığının bir kanıtı olarak sunulabilir.

iOS 11.2.5 Beta 2 serisiyle beraber gelen düzenlemelerin tam listesinin neler olduğu konusunda ise Apple tarafından bir açıklama yayınlanmadı. Bu nedenle diğer hata düzenlemeleri konusunda net bir bilgi alamadık. Ancak iOS 11.2.5 ile önemli düzenlemeler gelebilir. En azından hatalar tamamen ortadan kalkabilir.

İlginizi Çekebilir: Apple Watch Bir Kez Daha Hayat Kurtardı

İLGİLİ HABER:  iOS 9.3.4 - iOS 9.3.5 karşılaştırması (Hız testleri)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?