iOS 11.1 Beta 4 Yayınlandı! Değişiklikler Neler?

0
69
iOS 11.1

Apple, iOS 11 güncellemesinin ilk büyük sürümü olarak yayınlayacağı iOS 11.1 serisi için işlemcileri bir hayli hızlandırdı. Teknoloji devi son olarak iOS 11.1 Beta 3 güncellemesini yayınlamış ve yeni güncelleme sonrasında, önemli bazı düzenlemeler yapmıştı. iOS 11.1 Beta 3 sürümünden sonra yapılan düzenlemelerin hemen arkasından ise yeni bir beta sürümü daha geldi. Bu kez iOS 11.1 Beta 4 sürümü yayınlandı. Beta 3 serisinden hemen sonra gelen yeni beta güncellemesiyle beraber kararlı sürümün beklendiği tarihte yayınlanacağı da kesinleşmiş oldu. Öyle ki bu sürümle beraber beta sürecinin tamamlanması için bir ya da iki güncelleme kaldı.

iOS 11.1 Beta 4 Neler Getiriyor?

Muhtemelen iPhone X akıllı telefonlarının ön siparişlerinin açıklanmasından sonra gelecek olan iOS 11.1 final sürümüne hazırlık olarak açıklanan iOS 11.1 Beta 4, değişiklikleri de ortaya çıkmış durumda. Yayınlanan yeni sürümden sonra 3D Touch sisteminde yaşanan sorunların giderildiğini ve 3D Touch geliştirmeleri yapıldığı belirtiliyor. Ayrıca bir süredir konuşulan WİFİ güvenlik açığının kapatılması için ilk düzenlemelerin denendiği de bir başka detay.

iOS 11.1 Beta 4

Fakat bu düzenlemeyi iOS 11.1 kararı sürümünde tam olarak görmemiz mümkün olacak. Bunun dışında önemli bir değişiklik sunmayan iOS 11.1 Beta 4, hata iyileştirmeleri ve performans düzenlemeleri içeriyor. Şimdilik geliştirici sürümü açıklanan iOS 11.1 Beta 4 güncellemesi için herkese açık sürümün ise birkaç gün içerisinde yayınlanacağı da belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir: macOS High Sierra Bildirim Sorunları Devam Ediyor

İLGİLİ HABER:  iPhone Boyutlarıyla Beraber Pil Boyutları Artacak

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?