iOS 11.1 Beta 3 Geliştiriciler İçin Yayınlandı

0
47
iOS 11.1 Beta 3

iOS 11 işletim sisteminin ilk büyük güncellemesi için sona gelinmeye başlandı. Ay sonunda iPhone X akıllı telefonlarının ön siparişleri başlayacak. Ön siparişlerden hemen sonra ise bir sonraki ay başında yeni akıllı telefonların teslim edilmeye başladığını göreceğiz. İşte iPhone X teslimatları başladığında iOS 11.1 sürümü, yani ilk büyük güncelleme sürümü yayınlanmış olacak.

Söz konusu güncellemenin yayınlanmasının ardından önemli değişiklikler kullanıma girmiş olacak. Sürenin kısalması nedeniyle bu konuda elini çabuk tutmaya başlayan Apple’ın son olarak iOS 11.1 Beta 3 sürümünü yayınladığı açıklandı. iOS 11.1 Beta 3 sürümüyle beraber gelecek olan değişimlerde böylelikle ortaya çıkmış oldu.

iOS 11.1 Beta 3 Özellikleri Neler?

iOS 11.1 Beta 3 güncellemesi daha çok sorunlara yönelik bir güncelleme oldu. Özellikle iPhone X modelini ilgilendiren bazı düzenlemelerin yapıldığı ve Face ID için iyileştirmeler yapıldığı görülüyor. Sürüm notlarında yer alan bu değişikliklerin dışında iPad modelleri içinde ses düzenlemelerinin yapıldığı belirtiliyor. Safari tarayıcılarda yer alan bazı hataları da gideren yeni beta sürümünün, şu an geliştiriciler için yayında olduğu da açıklandı. Bunun dışında yeni sürümün önemli bir değişikliği ortaya çıkmadı.

iOS 11.1 Beta 3

1.9 GB dosya boyutuna sahip olan iOS 11.1 Beta 3 güncellemesinin yeni özellikleri ortaya çıkacak olursa, haberimizi güncelleyeceğiz. Şu an için yeni beta sürümünün genel düzenleme getirdiği açıklaması yapmak yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir: iPhonee X Teslimatları Yapılmaya Başlandı

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?