iOS 10 Public Beta Yüklenme Yöntemleri

 

Apple WWDC 2016 etkinliği sırasında iOS 10 duyurusu yaptı ve halka açık betası olan iOS 10 Public Beta sürümünü tanıttı. Bizde sizler için bugün iOS 10 Public Beta nasıl yüklenir araştırması yaptık.

iOS 10 Public Beta Nasıl Yüklenir?
iOS 10 Public Beta Nasıl Yüklenir?

Apple, WWDC 2016 etkinliği esnasında kullanıcı deneyimlerini yeterli oranda iyileştirecek şekilde değişiklikleri var olan iOS 10 işletim sistemini resmi şekilde duyurusunu yaptı. Hemen akabinde iOS 10 Beta 2 sürümünün geliştiriciler için yayınlanmasıyla bütün dikkatler bütün kullanıcılar tarafından denenebilecek olan Public Beta’ya yöneldi. iOS’un Public Beta sürümleri isminden anlaşıldığı gibi, normal Beta sürümlerinden ayrı olarak hiç bir geliştirici hesabına ihtiyaç olmadan direk cihazlara kurulabiliyor.

 

iOS 10 Public Beta 1 Yayınlandı

Şuanda Apple’ın beta yazılım programına üye olan bütün kullanıcılar, iOS cihazlarına iOS 10 Public Beta 1’i kolayca indirebiliyorlar.

iOS 10 Public Beta Nasıl Yüklenir?

 

Şayet sizde iOS 10 Public Beta 1 sürümünü kullanmak istiyorsanız, yüklemek için şu linke tıklayarak Apple Beta Software Program sayfasına gidiyorsunuz ve kayıt oluyorsunuz. Ardından yine aynı linki iPhone’da Safari tarayıcısı ile açıyorsunuz ve iOS 10 Public Beta profilini yükseltiyorsunuz. Profil yükselttikten sonra iPhone kendini yeniden başlatıyor. İlk açılınca Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 10 Public Beta’yı görüp yüklüyorsunuz.

mobileconfig dosyası

 

 

 

 

İLGİLİ HABER:  iOS 9 Yavaşlık Sorunları Nasıl Çözülür ?

7 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?