iOS 10 Kullanıcıları İçin Apple Bildirimleri Başladı

0
43
iOS 11

Apple önümüzdeki hafta merakla beklenen etkinliğini düzenleyecek. iPhone 7s, iPhone 7s Plus, Apple Watch 3, iPhone 8, Apple TV ürünlerinin tanıtımının yapılacağı etkinlikle beraber, yazılım konusunda da önemli adımlar atılacak. Öyle ki Apple’ın şu an beta süreçlerine devam ettiği iOS 11 işletim sisteminin ve diğer tüm yeni işletim sistemlerinin kararlı sürümünün yayınlanacağı biliniyor. Tabii ki bu süreç içerisinde en çok üzerinde durulan işletim sistemi iOS 11 olacak. Son olarak beta 9 sürümü yayınlanan yeni işletim sisteminin final sürümünün yayına girmeye hazırlandığı ise Apple tarafından da doğrulandı.

iOS 11 Bildirimleri Gönderiliyor

Son gelen bilgilere göre Apple, iPhone ve iPad cihazlarında iOS 10 kullanımına devam eden ve beta tercihi yapmayan kullanıcılara bildirimler göndermeye başladı. Tabii ki desteklenen cihazların kullanıcılarına gönderilen mesajlarla beraber Apple’ın, kullanıcıları iOS 11 işletim sistemine yönlendirme çalışmaları başladığı görülüyor.

iOS 11

iOS 10 kullanıcılarına bildirim olarak gönderilen mesajlarda ise iOS 11 işletim sisteminin hem Siri’yi değiştirdiği, hem daha hızlı olduğu hem de daha güvenli olduğu vurgulanıyor. Kısacası hemen her alanda daha kararlı ve en önemlisi de yeni nesil bir işletim sistemi sunulacağı vurgulanmakta. Henüz beta sürecinde olan seri için Apple’ın bildirimlerinde final sürümün yayın tarihi hakkında ise bir bilgiye yer verilmemiş durumda.

Final sürümünün çıkış tarihi konusunda ise bazı bilgiler var. 12 Eylül tarihinde final sürümü mutlaka göreceğiz orası kesin. Fakat bu sürümün son kullanıcıya dağıtılması için yeni iPhone modellerinin satışa çıkmış olması gerekiyor. Yeni sürüm için bu sürelerde final serisinin dağıtıma geçeceği belirtiliyor. Kullanıcılara gönderilen bildirimlerde bu konuda önemli ipuçlarından biri olarak gösterilebilir.

İlginizi Çekebilir: iOS Opera Güncellendi! Tüm Yenilikler

İLGİLİ HABER:  Apple'dan iPhone 6s için Rekor "Force Touch" Uyumlu Donanım Siparişi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?