IOS için Delta emülatörü olan GBA4iOS’un son versiyonu beta aşamasına girdi; kayıt işlemleri için başvuru ise herkese açık. İşte ayrıntılar.

GBA4iOS geliştirici Riley Testut’un Delta adı altında yeni bir çoklu sistem emülatörü geliştirmişti. O zamandan beri işler bir hayli ilerledi. Artık Delta emülatörünün çeşitli platformlarda çalıştığına dair çeşitli kanıtlar var.

Bilmeyenler için açıklayalım, Delta, Apple’ın iOS platformu için geliştirilen bir emülatör uygulaması olup, aslında birkaç yıldır aktif olarak üzerinde çalışılıyor.

GBA4iOS, yani Game Boy Advance deneyimini sunan Delta, Super Nintendo ve Nintendo 64 için destek sağlayarak bir adım daha ilerleyecek.

GBA4iOS’u sevdiyseniz veya iPhone’unuzda veya iPad’inizde en sevdiğiniz Nintendo oyunlarını oynamak hoşuna gittiyse, kesinlikle kendinizi Delta beta sürümüne kaydedin. Testut, Delta beta’yı normal oyuncular ve basın için olmak üzere iki şekilde sunuyor.

Tek fark, basın testcileri, Delta uygulamasında sürekli video içeriği yazmak ve oluşturmak için diğerlerine göre daha avantajlı olacaklar.

Konu ilginizi çektiyse, buradan bu Google Dokümanlar belgesine başlayabilirsiniz. iOS 10 veya daha üstünü çalıştıran bir Apple cihazınız olması yeterli. Tester kabulleri, şu andan itibaren 16 Aralık’a kadar sürülecek ve onaylı testerlar19 Aralık’ta veya sonrasında ilan edilecek. Nintendo 64 için Noel için zamanında iPad’de çalışan GoldenEye 007’ye sahip olmak için mükemmel bir zamanlama olmuş.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?