iOS 10 Beta 7 Açıklandı

0
41
iOS 10 Beta 7 Açıklandı

iOS 10 Beta 7 Açıklandı

Apple iOS 10 Beta 7 güncellemesinin duyurusunu gerçekleştirdi. Merakla beklenen güncellemenin getirdiği yenilikler yazımızda.

WWDC 2016 etkinliğinde tanıtılan iOS 10 için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. iOS 10’un 7. Beta sürümü olan bu güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıkan Apple’ın, şimdiye kadar yayınladığı beta sürümler içerisinde en kısa sürede yayınladığı beta sürüm oldu.

iOS 10 Beta 7’yi yükleme yöntemi:

Apple tarihinde bir ilke imza atarak

Apple tarihinde bir ilk olarak Photo Zoom iOS 10 Beta 6’nın üstünden sadece 4 gün geçmesine rağmen iOS 10 Beta 7’yi yayınladı. iOS 10 Beta 7’yi OTA üzerinden veya Apple Geliştirici Merkezi vasıtasıyla indirerek telefonunuza yüklemeniz mümkün.

Public Beta 6’yı denemeyi düşünenler ise Apple Beta Test adlı programa üye olup Public Beta’nın son sürümünü telefonlarına kurabilme imkanına sahipler.

Çeşitli güvenlik güncelleştirmelerini beraberinden getiren iOS 10 Beta 7 önceki sürümlerde bulunan hataları da gidermekte.

Pek çok yeniliği barındırıan iOS 10, 3D Touch için de ekstra işlevsellik sağlıyor. Yeniden tasarlanan kontrol merkezi ile yenilenen widget ekranı da iOS 10’un yeni özellikleri arasında yer alıyor.

Fotoğraflar uygulamasını da etkileyen iOS 10, yeni mesaj uygulamasıyla mesajlaşma kalitenizi artırıp daha keyif dolu bir deneyim sunuyor.

Yeni Güncellemeyi Alacak Modeller

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 7,  iPhone 6 Plus, iPhone SE,  iPhone 6s, , iPad Air(Air 2) gibi modelleriyle birlikte daha pek çok modeli güncellemeyi alabilecek.

İLGİLİ HABER:  WhatsApp iOS için Müthiş Güncelleme

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?