iOS 10.3 nasıl? Kullanıcı yorumları

10
131
iOS 10.3 Beta 4 sürümü

Apple bu akşam iOS 10.3 ‘ü yayınladı. Henüz iOS 10.3 yayınlanalı uzun zaman olmadı. Ama yavaş yavaş internete kullanıcıların yorumları düşmeye başladı. Bu yazımızda iOS 10.3 ile ilgili kullanıcı yorumlarını derleyeceğiz.

iOS 10.3 nasıl bir işletim sistemi?

iOS 10.3 şimdiye kadar 7 tane deneme sürümü alan, Apple’ın üzerinde çok uğraştığı bir işletim sistemi. iOS 10.3 ile ilgili en çok göze batan hususlardan birisi AirPods ile ilgili yeni özellikler gelmesi.

iPhone kullanıcılarının genel şikayeti, şarj sorunuydu. Apple iOS 10.3 güncellemeleri ile birlikte iPhone 6s başta olmak üzere tüm iPhone modellerinde çok görülen, şarj varken kapanma sorununu çözmek için çalıştı. Bunda da kısmen başarılı olduğu gelen bağımsız raporlarla kanıtlandı. Bakalım iOS 10.2 ile iPhone şarj sorunu tamamen tarihe karışacak mı?

iOS 10.3 kullanıcı yorumları

Aşağıya eklediğimiz yorumlar, sıcağı sıcağına dünyanın her yerinden iOS 10.3 için gelen kullanıcı yorumları.

 • Şimdi yükledim. iPhone 7 Plus için büyük bir güncelleme göremedim. İndirmesi 1 dakika aldı. Umarım bluettooth sorunu çözülür. (SciGuy)
 • Sistem hızlandı. (SciGuy)
 • iPhone 7 Plus ‘da animasyonlar artmış. (walktall)
 • Ben 6s kullanıcısıyım. iOS 10.2.1’den geçiş yaptım. Büyük bir değişiklik göremedim. Animasyonlar daha iyi. 3D touch kullanılırken bozulan animasyonlar yok. Sanki TouchID daha yavaşlamış gibi. Klavyede de yazarken biraz daha ses geliyor gibi. (crnkoviç)
 • iPad Mini 4, iPad Air 2 ve 7 Plus’ımı güncelledim. Üçü de Siri’yi yeniden kurmamı istedi. Mahvolmuş durumdayım 🙂 (DaddyMonkey)
 • 7 beta güncellemesinden sonra gelen bu mu yani? Çok gereksiz. (sjchoking)
 • Benim gürüşüm de şu: Artık telefonun şarjı 1 gün bile gitmiyor. Kesinlikle güncellemenizi tavsiye etmiyorum. Oyun oynayınca 30 dk’da şarjın %50 si bitiyor. Telefonum 6s..

iOS 10.3 kullanıcı yorumlarına baktığımızda ilk yorumlar pek iç açıcı değil. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3 Acil Numara Açığını Kapattı

 

10 YORUMLAR

 1. Walla ben hic bise gormemis gibi sarj simdi su gibi akip gidiyor o kadar para ver rezil ol powebank la gez. Bu adalet mi yaa yeni cihaz almamiz icinmi ugrasiosun apple???

 2. Bence çok iyi oldu iPhone 7 cihazım var bundan bir önceki güncellemede şarjım çok çabuk bitiyor du ama 10.3 ile ilk günkü haline döndü teşekkürler apple

 3. Bir iPhone 6s kullanıcısı olarak Apple’ın 5s ten sonra bittiğini söylemek zorundayım büyük umutlarla 3,5 milyara aldığım telefon resmen fos çıktı. Bu güncellemede değişiklik olduğunu söyleyen arkadaşlar yanılıyor çok ufak gereksiz bi güncelleme olmuş bu tabikide Apple’ın bizi oyalama taktiği yani bu paraya bu şarj sorunu kabul edilemez yazıklar olsun

 4. Benim iPhone 6 s bu kapsama girmiyormuş. Neymiş bilmem şu harfli seri numaralı telefonlar giriyormuş bizimkisi olmuyormuş yani telefonu şarjdan çıkarmıyorum desem yeridir insanları bu kadar sömüren bir şirket olabilir mi şarj aleti adaptörü ayrı para kablosu ayrı para kulaklığı ayrı para bide dalga geçergibi şarjlı kılıf üretmişler koskoca şirketin batarya çözümü bu insanlarla resmen dalga geçiyorlar. Batarya sorununa güncelleme ile çözüm sunduğunu söyleyen bi şirketten ne beklersin neymiş bu bataryalar soğukta beklemiş o yüzden olduğunu söylüyorlar demekki baştan savma bir işle eski adını kullanarak hala uçuk fiyatlara telefon satıyorlar. Androidli herhangi bir telefon daki özelliği iPhone’un daha önce kısıtlayıp sonra güncellemede açıp insanlarında aaaaa iPhone Harika güncelleme yaptı demesi bu insanların Ne derece kaldırıldığını açıklıyor

 5. benim wifi ve bluetooth çalişmiyordu ve i tunes üzerinden günçelleme yapaçakdım hata code 56 veriyo günçelleme yapılmıyo cıhaz da açılmıyp
  artık appel vazgeçdim

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?