iOS 10.3 Geri Sayımı Başladı. Beta 7 Sürümü Yayınlandı

0
36
iOS 10.3 beta 7
iOS 10.3 beta 7 yeni sürüm yayınlandı

Apple’ın akıllı telefonları ve tabletleri için iOS 10 serisi işlemcilerinde son kapsamlı güncelleme olması beklenen iOS 10.3 güncellemesi artık şekillendi. Sürekli geliştirilmeye devam eden yeni işletim sisteminin belli aralıklarla yeni sürümleri de yayınlanmaya başladı. Özellikle geliştiriciler için yayınlanan sürümleri ile dikkat çeken iOS 10.3 beta güncellemeleri için geçtiğimiz günlerde de beklenen beta 6 güncellemesi yayınlanmıştı. Beta 6 sürümünden sonra final sürümünün yayınlanması için artık çok kısa bir süre kaldığı da açıklanmıştı.

Bu açıklamaların hemen arkasında ise iOS 10.3 beta sürümlerine bir yenisi daha eklendi. Bu kez beta 7 sürümü geliştiriciler için yayına geçti. iOS 10.3 beta 7 sürümünün yayınlanmasının hemen ardından ise en çok merak edilen konu yeni işletim sisteminin bu beta sürümünde ne gibi değişikliklerin olduğu oldu.

iOS 10.3 beta 7
iOS 10.3 beta 7 sürümü yayınlandı

iOS 10.3 beta 7 Özellikleri Neler?

Yayınlanan son güncelleme olan beta 6 sürümünde köklü değişiklikler karşımıza çıkmamıştı. Sistemsel iyileştirmelerin yer aldığı güncellemenin 3 gün sonrasında gelen yeni iOS 10.3 beta 7 sürümünde de çok köklü bir değişiklik ve yeni özellik bulunmuyor.

Genel olarak son yayınlanan beta sürümünden sonra yaşanan sorunların düzeltilmesini sağlayan iOS 10.3 beta 7 sürümünün genel sistemsel iyileştirmelerin dışında ne gibi yeniliklerinin olacağı ise herkese açık olan sürümden sonra netlik kazanacak gibi. Bundan önce ise iOS 10.3 beta 7 geliştirici sürümünün şu an için yüklenebilir olduğunu da belirtelim. Yayınlanan son beta sürümünden sonra artık yavaş yavaş final sürümün yayınlanmasına da hazırlanıldığını belirtelim.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?