iOS 10.3 Final Sürümü Ne Zaman Yayınlanacak?

0
64
iOS 10.3

Apple’ın yeni seri işletim sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkan iOS 10 işletim sistemi sadece Apple’ın değil genel olarak mobil işletim sistemi alanının en başarılı ürünlerinden de biri olmayı başarmıştı.

Birçok yenilik ile beraber özellikle iPhone serisine epey bir farklılık getiren yeni seri işletim sisteminin bununla beraber geçtiğimiz günlerde yeni büyük güncellemesi de yayınlanmıştı. Şimdilik sadece beta sürümü olarak yayınlanan yeni iOS 10.3 işletim sistemi güncellemesi ile beraber yine birçok değişiklik ağan Apple’ın yeni işletim sistemi sürümü için final versiyonunu ne zaman yayınlanacağı da merak konusu oldu.

iOS 11 Yolda

İlk etapta iOS 10.3 güncellemesi ön planda olan bir güncelleme olsa da aslında bir yandan da Apple’ın yeni seri işletim sistemi olan iOS 11 üzerinde de çalışmalara başladığı belirtiliyor.

Haliyle iOS 10.3 serisinin kararlı sürümünün ne zaman yayınlanacağı bilinmese de söz konusu işletim sistemi güncellemesinin çok fazla bekletmeyeceği de düşünülüyor. Yeni işletim sistemi güncellemesi için ise Apple’ın 4 beta sürümü yayınlaması ve ardından da final sürümü yayınlaması da beklenmekte. Fakat Apple’ın henüz bu konuda açıklaması da yok belirtelim.

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3 Geri Sayımı Başladı. Beta 7 Sürümü Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?