iOS 10.3 Bu Serinin Son Güncellemesi Mi? Final Sürümü Ne Zaman Geliyor?

0
39
iOS 10.3

Apple’ın yeni seri işletim sistemi olan iOS 10 çıktığı andan itibaren markanın en çok konuşulan işletim sistemlerinden birisi oldu. Güncellemeleri ile beraber kısa süre içerisinde birçok yeni özelliğinde dahil olduğu işletim sistemi son olarak ise iOS 10.2 büyük güncellemesini ve hemen arkasından da iOS 10.2.1 sürümü yayınlanmıştı.

Şimdi ise yeni seri iOS 10.3 güncellemeleri üzerinde çalışmalar ise devam ediyor. Son olarak ise iOS 10.3 beta 2 sürümünü yayınlayan Apple’ın tüm bunlardan sonra ise nasıl bir adım atacağı da merak konusu olmaya başlamıştı.

iOS 10.3 Final Sürüm Ne Zaman Çıkacak?

Bu noktada yeni işletim sisteminin son güncellemesinin ne zaman kararlı sürüm olarak yayınlanacağı netliğini henüz tarih olarak kazanmadı. Fakat yeni serinin final sürümünün ne zaman çıkacağı konusunda bazı tüyolarda yok değil.

iOS 10.3

Net bir tarih açıklanmamış olmasa da muhtemelen iOS 10.3 sürümü için muhtemelen 2 beta sürümü daha yayınlanması bekleniyor. Bundan sonraki beta serilerinden sonra kararlı sürümün çıkması bekleniyor.

iOS 10.3 Sürümü Sonrası iOS 11 Serisi Mi Geliyor?

iOS 10.3 sürümünden sonra ise Apple’ın yeni işletim sistemine geçeceği de konuşuluyor. iOS 11 işletim sistemi ile beraber birçok konuda değişiklik getireceği düşünülen Apple’ın iOS 10.3 sürümünden sonra iOS 11 gelip gelmeyeceği henüz kesin değil fakat iPhone 8 akıllı telefonları ile beraber yeni seri işletim sistemlerinin kullanılacağı da düşünülmesi bu iddiaların ana nedeni.

Yayınlanma süresi için baktığımızda ise mantıklı olarak düşündüğümüzde henüz iOS 10.3 güncellemesinin beta süreçlerinin bitmemesi ve iPhone 8 tanıtımı için çok uzun bir süre kalmaması gibi etkenler bu serinin iOS 10 için büyük güncellemeler konusunda son seri güncelleme olacağını gösteriyor. Bakalım iOS 11 işletim sistemi ile beraber ne gibi yenilikler gelecek ve gelen tüm bu yenilikler özellikle iPhone 8 serileri ile nasıl bir uyum sağlayacak? Bunun için Apple’ı beklemek gerekecek.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?