iOS 10.3 Beta 4 Sürümü Yayına Geçti

0
73

Yeni model birçok akıllı telefonun tanıtılmaya başlandığı WMC 2017 etkinliğinde birçok akıllı telefon modelinin öne çıkmasıyla beraber bir süredir Apple’ın akıllı telefonları geri planda kalmaya başladı. Daha çok yeni seri akıllı telefonlar öne çıkmaya başlarken biraz sessiz kalan Apple şimdilerde bu süreçte ise yeni mobil işletim sistemi sürümünü yayınladı. Apple’ın iOS 10 işletim sistemi için son büyük güncellemeleri olması beklenen iOS 10.3 serisi için yayınlanan yeni sürüm iOS 10.3 Beta 4 sürümü oldu. Geliştiriciler için yayınlanan yeni iOS sürümü ile beraber ne gibi değişikliklerin öne çıkacağı ise merak konusu oldu.

iOS 10.3 Beta 4 Ne Gibi Yeniliklerle Geliyor?

Tabi ki geliştirici sürümü olsa da yayınlanan bu yeni sürümler beraber ne gibi değişikliklerin öne çıkacağı da şimdiden konuşulmaya başlandı. İlk olarak şunu belirtmek gerekiyor ki artık iOS 10.3 Beta süreçlerinde de sona yaklaşılırken yayınlanan bu yeni sürüm çok fazla değişiklik içermiyor.

Yayınlanan bu sürüm içerisinde geçtiğimiz günlerde Apple tarafından öne çıkarılan bir uyarı konusunda iyileştirmeler söz konusu. Şöyle ki geçtiğimiz günlerde Apple beta test sistemine dahil olan kullanıcıları ikili kontrol sistemini kullanmalarını istediği yönünde mesajlar yayınlamıştı.

iOS 10.3 Beta 4 sürümü

Apple tarafından yayınlanan bu uyarılar iOS 10.3 Beta 4 sürümünde de karşımıza çıkıyor. Genel olarak sistemsel güvenlik güncelleştirmeleri yayınlayan Apple’ın geliştirici iOS 10.3 Beta 4 sürümünde getirdiği tek farklarında bunlarla sınırlı olmadığını ekleyelim. Bunun dışında markanın genel olarak performans konusunda da iyileştirmeleri ve donma sorunlarına karşın yeni önlemleri iOS 10.3 Beta 4 sürümüyle beraber karşımıza çıkıyor.

iOS 10.3 İçin Geri Sayım Başladı?

Artık iOS 10.3 Beta 4 sürümünün de yayınlanması ile beraber yeni işletim sisteminin ne zaman çıkış yapacağı da merak edilmeye başlandı. Yeni güncellemenin şimdilik Nisan ayında çıkış yapması bekleniyor.

İLGİLİ HABER:  Mac'de Güvenlik Açığı Tespit Edildi !

Fakat bunun dışında yeni güncellemenin çıkışı ve tam sürümünün net farklılıkları konusunda çok fazla bilgimizi olmadığını da ekleyelim. Muhtemelen iPad serisi ile beraber gelecek olan yeni işletim sistemi güncellemesi bakalım nasıl farklılıkları kullanıcılara sunacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?