iOS 10.3.3 beta 6 Geliştiriciler için Yayında

0
64

iOS 11 işletim sistemi çıkış yapana kadar Apple’ın en güncel kararlı işletim sistemi olan iOS 10 için tam anlamıyla destek bitmeyecek. Şu an için en güncel işletim sistemi olan iOS 10 işletim sisteminin desteğinin bir süre daha devam edeceği ise hala yeni bir güncelleme üzerinde çalışılmasıyla ortaya çıktı. Son olarak yayınlanması beklenen iOS 10.3.3 sürümüyle beraber ise iOS 10 işletim sistemine yeni bir sürüm gelmeyeceğini düşünüyoruz. Son güncelleme olacak olan 10.3.3 güncelleme sürümünün ne gibi ayrıcalıkları olacağı konusunda da yavaş yavaş fikir sahibi olmaya başladık. Yayınlanan beta serileriyle beraber yeni sürümün sadece güvenlik güncelleştirmeleri ve performans iyileştirmeleri getireceği bir nevi netlik kazanmış oldu. Son olarak ise iOS 10.3.3 beta 6 sürümünün yayınlandığı açıklandı.

iOS 10.3.3 beta 6 Yenilikleri

Yeni beta sürümü olarak iOS 10.3.3 beta 6 serisinin yayınlanmasının hemen ardından, final sürümü için çok daha kısa bir süre kaldığı düşünülmeye başlandı. Şimdilik sadece geliştiriciler için yayınlanan iOS 10.3.3 beta 6 serisiyle beraber nelerin değiştiğine gelelim. Baktığımız zaman yenilik olarak dikkat çeken bir özellik yok. Fakat bu sürümle beraber Apple’ın hem beta serisini neden bu kadar uzattığı hem de amacın ne olduğu ortaya çıktı. Yeni geliştirici sürümüyle beraber Apple, iOS 10 işletim sistemini tamamen sorunsuz bir hale getirecek.

iOS 10.3.3 beta 6

Uzun süredir konuşulan pil sorunları, performans sorunları ve güvenlik açıklarının iOS 10.3.3 sürümüyle tamamen kapatılacağı, bunun için çok daha detaylı bir çalışma yapıldığı ve beta sürümlerinin de bu nedenle uzadığı düşünülüyor. Bu sürümde de genel olarak sistem iyileştirmeleri ve güvenlik açıklarının kapatılmasına yönelik çalışma yapıldığını görüyoruz. 6.beta serisinden sonra artık final sürümü içinde çok kısa bir süre kaldığını belirtelim.

İLGİLİ HABER:  Yeni iPhone Modelleri için Ekran Boyutları Belli Oldu

Önceki Haberimizde: iOS Truecaller Yeni Güncellemesiyle Gelen Özellikler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?