iOS 10.3.2 beta 4 1 Hafta Sonra Yayınlandı

4
38
iOS 10.3.2 beta 4

Apple’ın iOS işletim sistemi için yayınladığı güncellemeler hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Apple’ın iOS 10 sürümü için yeni bir dizi güncellemeler yayınladığını biliyoruz. Yayınlanan son güncellemelerle beraber Apple’ın iOS 10.3 kararlı sürümü yayınlanmıştı. Yayınlanan bu sürüm Apple’ın en yeni işletim sistemi sürümü olmasına karşın markanın akıllı telefon ve tablet serilerine bir dizi özellik eklediği güncellemelerden de biri oldu.

Yayınlanan son güncellemenin getirdiği yenilikler saymakla bitmez fakat bunun dışında Apple’ın yeni güncellemesinde bir dizi güvenlik açığı da olduğu belirtilmişti. İşte bu güvenlik açıkları için marka elini çabuk tuttu ve sadece birkaç ay içerisinde iOS 10.3.2 beta 4 sürümüne kadar geldi.

iOS 10.3.2 beta 4 Neler Getiriyor?

Yeni güncellemelerin yayınlanmasının ardından Apple’ın kullanıcılara ne gibi yenilikler sunduğu da merak edildi. Şu an için sadece geliştirici, sürümü yayınlanan iOS 10.3.2 beta 4 serisinin ilk sunduğu yenilik ise Sirikit yeniliği oldu. Sirikit için hem yeni komut eklemesi yapan hem de komutların düzenlemesini sağlayan Apple’ın bunun dışında büyük bir yeniliği yine yok. Fakat şunu belirtelim iOS 10.3.2 beta 4 sürümüyle beraber marka güvenlik kısmında bir dizi iyileştirmeye yapıyor.

iOS 10.3.2 beta 4

Performans artışlarının da sağlandığı yeni sürümde public versiyon yayınlandıktan sonra kullanıcıların bu sürüme yükseltme yapmaları öneriliyor. Bu sayede iOS 10.3.2 beta 4 serisiyle mevcut güvenlik açıklarına karşı en güncel sürümü elde etmiş ve aynı zamanda da yeni düzenlemeleri de almış olacaksınız. Apple’ın final sürümü ne zaman sunacağı ise merak konusu olarak kalmakta.

Diş beyazlatma

4 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?