iOS 10.3.2 Beta 3 Yayınladı. iOS 10.3.2 Beta 3 Yenilikleri Neler?

0
40

Apple’ın yeni işletim sistemi sürümü olan iOS 10.3.2 serisi için beta sürecine geçildi. iOS 10.3 işletim sisteminin yayınlanmasının hemen ardından sistemde çokça açık çıkması nedeniyle Apple’ın hemen yeni güncellemeler yayınlamaya başladığını gördük. İlk ara güncelleme olan iOS 10.3.1 sürümünü yayınlayarak işletim sisteminde yer alan açıkları kapatan Apple, bunun dışında yeni seri işletim sistemleri içinde beta çalışmalarına başladı. iOS 10.3.2 Beta sürecinde sürekli açıkları kapatmak için değişimler yapan markanın son olarak ise iOS 10.3.2 Beta 3 sürümünü yayınlandığı ortaya çıktı.

iOS 10.3.2 Beta 3 Sürümü Yayınlandı

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan beta 2 sürümünden sonra mevcut açıkları kapatan Apple, bu güncellemenin üzerinden çok bir süre geçmeden sonra yeni iOS 10.3.2 Beta 3 sürümünü yayınladı. Yayınlanan yeni sürümle beraber Apple’ın nasıl değişiklikler yaptığı da ilk akla gelen soru oldu.

iOS 10.3.2 Beta 3

Bu noktada yeni beta sürümüyle beraber herhangi bir yeni sistemin kullanıcılara sunulmadığını belirtelim. Bunun yerine Apple bir kez daha sistem iyileştirmeleri ve güvenlik güncelleştirmeleri yayınlamış oldu. iOS 10.3.2 Beta 3 sürümüyle gelen güvenlik güncelleştirmelerinin ise epey bir önemli olduğunu da hatırlatalım.

iOS 10.3.2 Beta 3 Yüklenmeli Mi?

Sisteme herhangi yeni bir özellik gelmemesi birçok kullanıcının iOS 10.3.2 Beta 3 sürümünü yüklemeyi tercih etmemesine neden oldu. Fakat yeni güncellemenin Apple tarafından da önerildiğini ekleyelim. Öyle ki gözle görülür bir yenilik olmasa da güvenlik açısından yeni beta sürümünde de var olan açıklar kapatılmış durumda. Özellikle iOS 10.3.2 Beta 2 sürümünü yüklediyseniz bu durumda mutlaka iOS 10.3.2 Beta 3 güncellemesini de yapmanız gerekiyor. Beta 2 serisinde yaşanan güvenlik açıkları bu sürümle kapatılıyor.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?